SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166779

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 415 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23970
Mumin222
jednak pochwalilem za wczenie noga boli tak samo jak po andro. albo za duzo na raz bo 500mg albo za zadko bo noga co 2 tyg wypada.


Też bije 500mg na raz cypka genesis i zero bólu, przez pierwsze 3 iniekcje lekki dyskomfort a poźniej już cacy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
dugii2
ja jak wbije w noge cokolwiek to bol 3 dni tak juz mam


duugi mam to samo co nie wbiłem to kulałem po kilka dni
dlatego tylko pośladki i barki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
lodzianin1
dugii2
ja jak wbije w noge cokolwiek to bol 3 dni tak juz mam


duugi mam to samo co nie wbiłem to kulałem po kilka dni
dlatego tylko pośladki i barki


Ja chyba w udo nigdy się nie odważne zawsze ładuje w dupsko xd w barki mam strach że wbije w kość xd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
za male barki masz jak walicie w muskulus napietus to sie dziwicie ze boli trzeba odpowiednio rozluznic miesien a nie wbijac na pale ja potrafilem zaj**ac 0,9 40mm 6ml w bark i jakos dawalem rade w uda trzeba bardzo delikatnie bic w trica tez mozna jak ktos ma w co i umie %) te pmp dose royal genamed to srednia polka nie ma lipy zeby lipa z bolesnoscia bioniche cyber wyzsza polka ug genesis alpha shree wiadomo jak ktos wbija jakies wynalazki przesaczone przez szmate robione w piwnicy przez januszy i mirkow to nie ma co dziwic ze dupe urywa

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
dużo zależy indywidualnie od osobnika , jeden bije i mu dupe urywa inny bez problemów
nawet na aptekę nie którzy źle reagują (omka)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
Właśnie pare lat temu omka urywała dupke a teraz zero bólu :)

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29422 Napisanych postów 62866 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902284
zawsze bije po nogach.ale im rzadziej bije tym bardziej boli.i uwierz e to nie jest kestia zle robionego strzala. poprostu taka reakcja miesnia.nie ma sie kiedy przyzwyczaic bo bije co tydz w inna noge.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
wszystko to staż ale co do bolesnosci to np koleżka leciał tren ace Cybera i po każdym szocie mial w chuk ból ja z tego samego flakona wbiłem i zero bólu. Po kilku szotach juz mu przeszły bóle po szotach.

Mi tam nogi barki, pośladki nie ma różnicy. w kaptur też się zdarzyło wbić z ciekawości.


Zmieniony przez - MARCIN n2o w dniu 2016-07-03 23:11:51

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 604
w kaptury fajnie i w triceps ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
własnie w trice jakos nigdy nie biłem. tak czy inaczej jak jest jakiś ból to i tak minie po kilku aplikacjach,
1

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium