SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167248

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
Genamed to firma ktora dlugo juz jest.kiedys bilem kilka ich srodkow i wszystko banglalo.teraz wiem tylko ze testy na pewno ok

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
86.raf
Rdza
RedForman
Igf1 z bio peptides? Bral to ktos? Albo jaka firme polecacie?




Nie kupisz IGF`u który jest IGF`em. Żadne pierdoły mnie nie przekonają. Chyba nawet Rich Piana kilka miesięcy temu też o tym mówił w jakimś vlogu....że raz jedyny bił prawdziwe igf i to było lata, lata temu... i to na pewno nie z powodu utraty zainteresowania tym środkiem. Po prostu nie i chvj. Przestańcie marzyć.
Natomiast inen pepy, jak najbardziej robią co powinny. Firm na pęczki, u nas też kilka co dobre chinole ściągają i walą swoje etykiety.


Właśnie ostatnio świeży filmik na YouTube Piana dostał przesyłkę z igf1 i badał krew na konsultacji doktorek powiedział mu że wali to,tamto i właśnie igf1...


Jeśli dobrze słuchałeś to na pewno też usłyszałeś że to od lekarza na receptę a nie... z "Chin"

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 969 Wiek 49 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 161334
Ma ktoś może do czynienia ze środkami Razaka? Czy Treny A i E są coś warte?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Adamadam33
Panowie jak na chwilę obecną genamed głównie testy i deka?
. Lecę na wraz cypa między fake cybera duża ròżnica na korzyść genameda skacze se z sporo droższych ug na gena i niedosc że tańszy to czesyo lepszy w ostatnim czasie bilem też prop bdb wino tab leci też i bdb.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nelsonek1987
Hanslik
Jak oceniacie laby Genamed/Dose ?
Słyszałem, że nawet teście nie klepią...

Jeśli chodzi o np tren lub inne lepsze saa to co polecacie ?
Shree/Cyber/Swiss/Nexium/Alpha ? W jakiej kolejności byście to ułożyli ? Może coś innego byście w tą liste wkleili ?

Planuję życiówę na zawody w cięzarach, pozdrowionka ! ;)

Dose trafilem enan zanizony ale master tren dzialal dobrze,genamed metka,wins bdb,teraz leci master p- wbijalem bez przekonania ale ze przez 3 lata ani razu nie trafilem na zanizonego testa od genamedu to skusilem sie na mastera i dziala naprawde dobrze,tren a rok temu bez roznicy miedzy nexium i dose kazdy dobry i zyciowa forma. Genamed to bardzo dobry lab w dobrej kasie,antek czy oxe moze bym bral z innego ale reszta dziala tak jak trzeba.
. Jakiś czas temu też trafiłem na lipnego dose enan a długo opierałem się na dose była to bdb firma. Może i jest dalej. Tylko mi się tak trafiło. Ale masteron p. Najlepszy jaki bilem to był dose i nawet nie będę pisał z jakimi porownalem bo sporo drozsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
WSRH666
Panowie jak na chwile obecna Boldek z Genemedu?
. Kiedyś ok. Sam bilem go w dawce ponad. Gram robił ładnie. Ale teraz to bym neebil bo zbija ponoć. Estro. Zresztą nie tylko genamed ,80:procent firm Tera ma gownianego bolda hinole walą w huuu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
dugii2
Adamadam33
Panowie jak na chwilę obecną genamed głównie testy i deka?
. Lecę na wraz cypa między fake cybera duża ròżnica na korzyść genameda skacze se z sporo droższych ug na gena i niedosc że tańszy to czesyo lepszy w ostatnim czasie bilem też prop bdb wino tab leci też i bdb.


No prosze, a ja slyszalem ze nie idzie wyczuc roznicy w stezeniu. Nie to zebym sie czepial bo sam tez czulem roznice miedzy niektorymi srodkami. Chyba ze wiara czyni cuda co tez sie zdazalo. Np kiedy zamiast gh ladowalem kortyzol i zyciowke zeobilem.

Hanslik
Jak oceniacie laby Genamed/Dose ?
Słyszałem, że nawet teście nie klepią...

Jeśli chodzi o np tren lub inne lepsze saa to co polecacie ?
Shree/Cyber/Swiss/Nexium/Alpha ? W jakiej kolejności byście to ułożyli ? Może coś innego byście w tą liste wkleili ?

Planuję życiówę na zawody w cięzarach, pozdrowionka ! ;)


Nie wiem jak dzialanie dose bo po kilku lotkach zrezygnowalem, sok byl tak gesty ze mi strzykawke z igly wyrywalo i sok pryskal na okolo, nie wiem czy sie zmienilo od tej pory i czy poprostu nie umiem robic szczalow. Pozatym kiedys z winem inj mi sie zdarzyla taka sytuacja ale nie pamietam jakie wino.
Aktualnie bije tren Bioniche w dawce 300mg ew robi robote wiec moge polecic. Ale sajdy sie zaczely i byle p******a wywoluje atak agresji:(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
marianzulek
dugii2
Adamadam33
Panowie jak na chwilę obecną genamed głównie testy i deka?
. Lecę na wraz cypa między fake cybera duża ròżnica na korzyść genameda skacze se z sporo droższych ug na gena i niedosc że tańszy to czesyo lepszy w ostatnim czasie bilem też prop bdb wino tab leci też i bdb.


No prosze, a ja slyszalem ze nie idzie wyczuc roznicy w stezeniu. Nie to zebym sie czepial bo sam tez czulem roznice miedzy niektorymi srodkami. Chyba ze wiara czyni cuda co tez sie zdazalo. Np kiedy zamiast gh ladowalem kortyzol i zyciowke zeobilem.

Hanslik
Jak oceniacie laby Genamed/Dose ?
Słyszałem, że nawet teście nie klepią...

Jeśli chodzi o np tren lub inne lepsze saa to co polecacie ?
Shree/Cyber/Swiss/Nexium/Alpha ? W jakiej kolejności byście to ułożyli ? Może coś innego byście w tą liste wkleili ?

Planuję życiówę na zawody w cięzarach, pozdrowionka ! ;)


Nie wiem jak dzialanie dose bo po kilku lotkach zrezygnowalem, sok byl tak gesty ze mi strzykawke z igly wyrywalo i sok pryskal na okolo, nie wiem czy sie zmienilo od tej pory i czy poprostu nie umiem robic szczalow. Pozatym kiedys z winem inj mi sie zdarzyla taka sytuacja ale nie pamietam jakie wino.
Aktualnie bije tren Bioniche w dawce 300mg ew robi robote wiec moge polecic. Ale sajdy sie zaczely i byle p******a wywoluje atak agresji:(



idzie wyczuć różnice ja się czołem jak na of wszystko gorsze libido energia nabicie przejście na cypionat genamedu up wszystko libido kosmos silą


co do dose zawsze bylo geste i i jest 0.8 bez problemu idzie i byl to dbd lab mi gęstość nie przeszkadza bioniche tez wszystkie teście od propa po teście 400 i oceniam na bdb jest ot firma dlugo i tez dobra jesdynei w tej 400 mailem watpliwoaci ze tma jest tyle mg ale byla bezbolesna ta 400 zresztą androchema 400 taz bilem i tez nie czulem żeby to tyle maiło tak czy siak bdb firma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
je tez cuzlem roznice miedzy niektorymi srodkami. Mysle ze przy dawkach 800-1000mg juz te roznice sie zacieraja ale jak bijesz 300-450 to roznica jest odczuwalna. Moze to wiara, kto wie. Aktualnie bije testa 400 z Bioniche i bezbolesny ale ile tam mg to nie wiem. ogolnie nie przywiazuje duzej wagi do tego ile mg jest w srodku, bije jak na etykiecie, mniej negatywnych skutkow jesli bedzie zanizone a wiara czyni cuda



Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-07-21 09:53:24

Zmieniony przez - marianzulek w dniu 2017-07-21 09:54:06
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Wlasnie przy malych dawkach nie odczujessz roznicy miedzy labem,ale jak zarcie idzie bez zmian ,treningi bez zmian calosc otoczki bez zmian a nagle zmieniasz lab i dopada po 1.5-2 tygodniach przetrenowanie esteo zbite bo nie ma aromatyzacji a ze u mnie przy 800 week musi isc 25mg exe ed to w moment wiem ze bije gowno zanizone,ide do labu badam a tam 1/3 stezenia wzgledem wczesniejszego labu,wiem ze badania to nie do konca wyznacznik ale zawsze ocniam po regeneracji i pozniej badaniem i jeszcze mnie to nie zawiodlo by wiedziec ze test bity to lipa lub nie
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium