SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166300

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669145
Atom loteria jedna partia kosa druga sam olej .

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
U mnie koleszka bił suste i była ok. Drugi za to dece, nawet z tego samego źródła i nawet testa tam nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
Genamed dziala dobrze



GENAMED DOBRZE DZIALA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
magikcjanin
siema. planuje zakup mastera p. i tu pojawia sie moje pytanie, otoz jak stoi aktualnie master p z genamedu? zastanawia mnie fakt, czy warto dolozyc 30% ceny wiecej i wziac legitnego cybera, czy moze przyoszczedzic i pojsc w genameda liczac, ze tez siedzi tam master p i zrobi robote... co radzicie?


MASTER GENAMEDA BILEM Z 2 MIESIĄCE TEMU DZIAŁAŁ OK NA RÓWNI Z ANDROCHEMEM Z JEDNEGO NA DRUGI PRZEŁAZIŁEM JAK MASZ 30 PROCET DROŻNEJ CYBERA TO WARTO SIĘ ZASTANOWIĆ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3684 Napisanych postów 6224 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173599
jesli cena dla ciebie nie jest wazna brał bym cybera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
no wlasnie biorac 30ml mastera p z genameda zaoszczedze 150zl ktore moglbym przeznaczyc np na 15k hcg, albo wzial cybera i miec tylko 30ml mastera. kurde, nie wiem co poczac

mam jeszcze opcje na nexium, genesis i alpha pharma jednak roznica w cenie miedzy nimi a cyberem juz nie jest tak spektakularna wiec tu dylematu by nie bylo i bralbym cybera, jednak ten genamed o wiele tanszy...


Zmieniony przez - magikcjanin w dniu 2017-05-25 10:09:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 578 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 145060
jak nie wiesz co wybrac to stestuj oba i daj opinie ale ogolnie wybralbym cybera. przed wbijaniem zbadaj sobie estro, ja teraz tak bede robil wchodzac na jakiegokolwiek mastera.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
firma Bio Technology?

ktos kojarzy jak stoi?
testy i treny?



Zmieniony przez - Seewy w dniu 2017-05-25 10:27:08

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 631 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 17483
naziwisko
jak nie wiesz co wybrac to stestuj oba i daj opinie ale ogolnie wybralbym cybera. przed wbijaniem zbadaj sobie estro, ja teraz tak bede robil wchodzac na jakiegokolwiek mastera.


w sumie jest to jakas mysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
magikcjanin
no wlasnie biorac 30ml mastera p z genameda zaoszczedze 150zl ktore moglbym przeznaczyc np na 15k hcg, albo wzial cybera i miec tylko 30ml mastera. kurde, nie wiem co poczac

mam jeszcze opcje na nexium, genesis i alpha pharma jednak roznica w cenie miedzy nimi a cyberem juz nie jest tak spektakularna wiec tu dylematu by nie bylo i bralbym cybera, jednak ten genamed o wiele tanszy...



Zmieniony przez - magikcjanin w dniu 2017-05-25 10:09:08


lepiej wybrac dobry i pewny sprzet i miec spokojna banie niz oszczedzic te "smieszne" 150zl a jesli oszczedzisz i bedzie kiszka to w efekcie koncowym wyjdzie ze przeplacisz bo bedziesz zmuszony przejsc na inny lab osobiscie mastera z genamedu bym nie wibl...bazuj na dobrych labach bo to jest podstawa i nie bedziesz musial rypac konskich dawek
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium