SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198096

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670480
Centos
Enan z nexium dziala ok. ale zeby w trenie enan zmienic stezenie o 100mg to maja tupet albo podali jakie na prawde jest stezenie.


moze ktoś im wyklarował że nie da sie zrobić takiego stężenia na 1 ml i nie chcą głupka z siebie robić
ja ich trenu nie chcę darmo ( tego którego biłem)

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
lodzianin1
to firma krzak jak dla mnie zaraz wydadzą 174.5
walenie w ch**a bo połowa osób nie załapie nawet że zmienili stężenie
jak szybko weszli tak szybko znikną


Najpierw troche wiedzy na temat realnego stężenia w 1 wypustach , a nie powielasz brednie...a niby moderator...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670480
tzn ??? jakie brednie ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Mam propa enana i npp w każdym to samo, także bm juz podziekujemy, pierwszy i ostatni raz

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
lodzianin1
to firma krzak jak dla mnie zaraz wydadzą 174.5
walenie w ch**a bo połowa osób nie załapie nawet że zmienili stężenie
jak szybko weszli tak szybko znikną


Czyli najlepiej napiusac 500mg na 1 ml i Polas bedie happy rozumując z tego co piszesz...ręce opadaja , ale to jak z kręceniem liczników w autach...Polska mentalnośc taka że jak poniżej 140 tys km to jest zainteresowanie chociaż nikt logicznie nie przelicza jak może być faktycznie...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
Arkus P
Mam propa enana i npp w każdym to samo, także bm juz podziekujemy, pierwszy i ostatni raz



roztrzaskało Ci mięso po strzałach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 973 Napisanych postów 19335 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 159027
lodzianin1
tzn ??? jakie brednie ??


Ktoś napisał że Tren E nexium miał 200mg stężenie a Ty to potwierdzasz pisząc że w takim razie może wydadzą jeszcze inne...a napisałem że takiego stężenia nie było trena E z tej firmy...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170959
Chodzi o ból? Pisałem o ilości soku w amp

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94940 Napisanych postów 364923 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670480
ziki2000
lodzianin1
to firma krzak jak dla mnie zaraz wydadzą 174.5
walenie w ch**a bo połowa osób nie załapie nawet że zmienili stężenie
jak szybko weszli tak szybko znikną


Czyli najlepiej napiusac 500mg na 1 ml i Polas bedie happy rozumując z tego co piszesz...ręce opadaja , ale to jak z kręceniem liczników w autach...Polska mentalnośc taka że jak poniżej 140 tys km to jest zainteresowanie chociaż nikt logicznie nie przelicza jak może być faktycznie...


ale dalej nie wiem o co bijesz pianę ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1158 Napisanych postów 95001 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 375707
W BM w propie i npp miałem równiutko 2 ml
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato