SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167352

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Jakby jedynym problem na oralach byla zgaga to kazdy by lecial do oporu
Zgaga to pikus i da sie bardzo łatwo ja zwlaczac czy zapobiegac. Poczytaj podwieszone tematy u góry o oralach, problemach gastrycznych itd bo Krzykacz sie postarał.

https://www.sfd.pl/Oral’saa_problem_Ból,_zgaga,_brak_apetytu_–_czytaj!-t1072625.html

Chyba na kazdej mecie zgaga to norma.

Od lat mam swoje laby jak Biosira i meta takze robi co trzeba. Cypio Bioniche. U mnie nie lata nic takiego jak Nexium czy Cyber tzn Cyber lata ale podrabiany rzekomo choc chłopaki chwala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Verrum
Meta biosira czy cyber? Cypio nexium czy bioniche?

Na pewno cyber.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Tylko pytanie czy patrzy na kwestie $$$ ???
Poczekaj zioekt jak sie rozbujam to Ci pokaze jak na oralach Biosiry tak bardzo olewanym robi sie forme no chyba ze tez gdzies startujesz albo blizej mieszkasz to sie ustawimy ne trening..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
Verrum
Meta biosira czy cyber? Cypio nexium czy bioniche?


bez różnicy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365
Ja dodam od siebie, ze winko biosiry bdb, niedawno chrupalem ;)

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
szakal32
Ja dodam od siebie, ze winko biosiry bdb, niedawno chrupalem ;)


każdy lab co jest długo na rynku podstawy ma dobre testy,metki,wina jedyne co może im zawalić to kiepski proch
lecz żaden lab celowo nie zaniza tak tanich środków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 278 Wiek 39 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 20365

Umysł jest wszystkim, jeśli wierzysz, ze to zrobisz, to gwarantuje, ze to osiągniesz...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
pozakontrola
ok dzieki panowie stestuje w takim razie altime - bede mial porownanie do nexium z nowej szaty. pzdr!

Do bioniche nie mam wogole dojścia,mam za to malaya tylko tak 3 różne Ace 100 i 150 i hexa 100 , który polecasz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Coś nie pękło z tym.cytatem pytanie było do krzykacza kierowane który wymienił między innymi malay jako dobry tren
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
No Malay ma szeroki wybór trenów - enan 100/200mg, ace 100/150mg, hexa 76mg + blendy ripped z ace i testoripped & testotren z enan.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium