SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167234

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
nie podajemy stronek tutaj
zakupy w necie to zawsze spore ryzyko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61964
Donwaz bijąc mastera najpierw odstaw trena, bo na trenie estro oszukane
Potem przydalyby sie wyniki estro sprzed mastera
A potem miesiac po zaczeciu bicia
I mozna sie denerwowac
Jednak master jak i tren ma specyficzne sajdy te pozytywne i negatywne
Latwo wyczuc czy idzie dodatkowy test czy sam kujawski
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 44 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1051
donwaz1899
nie mam ale nie mialem też saidow więc nie robiłem badań wrzuciłem dla ciekawskich co się dzieje , porównanie bedzie za 60 dni :)


Nie wiem ale troche na sile sam probujesz sobie wmowic, ze cos jest lipne

1. badan przed biciem nie masz
2. po 2 tyg na dlugim estrze oczekujesz petardy, gdzie master to lagodny srodek
3. oczekujesz ze po dlugim masterze estro padnie Ci z dnia na dzien jak po exe? mozesz sie troche rozczarowac
4. po 2 tyg zmieniasz na inny lab i bedziesz porownywal Androchema bitego dluzej i jako drugiego vs Dose bitego przez smieszny okres 2tyg
nie znam sie, fachowcem nie jest, ale o kant dupa takie opinie..

mozna to porownac do wbicia testa enana 2tyg - powiedziec ze lipa (wiadomo ze po 2tyg na enanie to mozna dac opinie z dupy) a po 2 tyg zmienic firme i po 6tyg napisac, ze kozak. Bedzie kozak bo sie rozkreci.

Moze troche warto cos przemyslec zanim sie da jakas ocene nt danego srodka??

zaraz sie pewnie poczujesz urazaony i p******niesz riposte, odbierz to na luzie bo tak tez do tego podchodze, ale moze czasem warto zejsc na ziemie, jesli sie myle niech ktos mi wytlumaczy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 417 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 19110
grecja217
Anavar euro pharmacies pakowany w listkach .slyszal ktos?

niby cos tam oxy jest , ale nie spodziewaj sie cudow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
czy clenbuterol pali mięsnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
matex875
czy clenbuterol pali mięsnie


to nie temat od takich pytań - ale nie nie pali mięśni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pali k***a MÓZG
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
źle mnie rozumiałeś dokoncze butle i wskakuje na andro :P z resztą nie ważne cypek dose napewno dobry hehe tren E zanizony ale za te cene mozna bic sam lecialem na srodkach dose pół roku kilka razy wzialem cypka genamedu roznicy jakiejs nie bylo jedenz flakonz genemedu zkrystalizował sie na 3/4 nawet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2142 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19570
donwaz1899
źle mnie rozumiałeś dokoncze butle i wskakuje na andro :P z resztą nie ważne cypek dose napewno dobry hehe tren E zanizony ale za te cene mozna bic sam lecialem na srodkach dose pół roku kilka razy wzialem cypka genamedu roznicy jakiejs nie bylo jedenz flakonz genemedu zkrystalizował sie na 3/4 nawet


ja tu nie prowadze batli przeciw tanim labom bo ja nawet pmp bije bo to wszyskto jest to samo shree alpha nexium dose genamed no pmp bym sie zastanowil bo nawet testy jakies cieniutkie maja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pmp nie wszystko cienke suste maja bdb
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium