SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9160691

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10735 Napisanych postów 45928 Wiek 25 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 57816
Przybilem kiedyś 1 ml susty platyny i tydzień urwanie nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1789 Napisanych postów 1624 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 37140
Creative
Jak master p/tren ace/npp moderion? Antek biosira i nexium?

z moderion lece bold i cypka, testy reszte leca ziomki z silki tren/npp/deka tez, wszystko ladnie dziala, antek biosira stary dobry lab
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2421 Napisanych postów 8443 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 278761
Mi wszystko co ma stężenie 300+ amputuje nogi

Historia mojego życia i inne wypociny ----》https://www.sfd.pl/Dm92__z_Parówy_w_kabana-t1184962-s4.html#post-18820827 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1789 Napisanych postów 1624 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 37140
stezenia saa ida w gore trzeba sie przyzwyczajac
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10929 Napisanych postów 62683 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538478
Creative

Biosira pewny i sprawdzony lab, lecę teraz meth inj 2ml/shot polecam bdb meth

sHarkYy
Amg27
Leciał ktoś z Platinium cypio 300mg/ml lub suste 350mg/ml ??? bedzie tam taka ilosc mg co na etykiecie ?

Nie wiem czy jest tam 300 ale robi dobrze i enan i cypio. Ostatnio znajomy przybił mixa ale coś go pobolewało za bardzo więc wrócił na enan.
Ale to chyba każdy jest inny kogo co boli

Propa Platinium bije długo, gładko wchodzi i działanie oceniam 5/5, reszta testów u kolegów z klubu podobnie bez zastrzeżeń. Solidny lab.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1259 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20245
to nie od stężenia , kiedyś wszystkich propy bolały, mnie osobiście mixy zawsze bolały, od kilku lat dawno nie trafiłem bolącego mixa, były są i bedą pytania dotyczące bólu po strzale, teorii na tym forum czytałem wiele , np zapalenie lub zawortość alkoholu lub stężenie a jak sie nie zna odpowiedzi to się pisze jednych boli drugich nie :) a jaka jest prawda? dowiemy się kiedyś?

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2420 Wiek 25 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 72798
To prawda że moderiona już nie klepia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 10929 Napisanych postów 62683 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 538478
skyboom
to nie od stężenia , kiedyś wszystkich propy bolały, mnie osobiście mixy zawsze bolały, od kilku lat dawno nie trafiłem bolącego mixa, były są i bedą pytania dotyczące bólu po strzale, teorii na tym forum czytałem wiele , np zapalenie lub zawortość alkoholu lub stężenie a jak sie nie zna odpowiedzi to się pisze jednych boli drugich nie :) a jaka jest prawda? dowiemy się kiedyś?

Daj spokój, jakich wszystkich ...bije propa od jelfy vial 25mg/inj i jakoś nie przypominam sobie żeby mnie wszystkie propy bolały a i mam szerokie grono znajomych i jakoś też nie przypominam sobie...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 1259 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 20245
krzykacz
skyboom

Daj spokój, jakich wszystkich ...bije propa od jelfy vial 25mg/inj i jakoś nie przypominam sobie żeby mnie wszystkie propy bolały a i mam szerokie grono znajomych i jakoś też nie przypominam sobie...

jak zakładałem tu profil pare lat temu to pamiętam dużo tematów dotyczących bólu było, wiem bo sam o to pytałem :) i większość się tyczyło propów.
ale... nie w tym rzecz... skoro nie jest to zależne od stężenia ani estru ani zawartości alkoholu to w czym?

Zmieniony przez - skyboom w dniu 2018-11-17 00:00:34

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 1612 Napisanych postów 33598 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 247466
Creative

Nexium
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta