SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166174

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 484 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8723
Ktoś miał stycznośc z firmą Pharmacom? Bede miał ich antka i mixtrenow i ciekawy jestem opinii o tej firmie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15394
marianzulek
Genesis w tej chwili to podj**ka podj**ki podj**ki. Wiec to nie jest slowo adekwatne do okreslenia genesisa. Znane sa mi wersje 10ml, 10x1ml bez kodow i 10x1ml z kodami. Kazda nie ma nic wpsolnego z pierwotnym genesisem. Teraz pojawila sie jeszcze 4 podj**ka podj**ki podj**ki podj**ki z lipnymi kodami


Pytanie tylko czy bić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Bić badać jak kicha to więcej nie brać tego labu albo w ogóle z tego źródła :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 113 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15394
jakby na amp sprzedawał to ok, on mi dwie paki op******ił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
arci25
BigMen
Tren E z bioniche bralem i przy 300mg week naprawde robil ze mna fajna robote. Startowalem ze 120kg jak go przybilem. Zszedlem na 108 praktycznie bez spadkow sily.

Ja również doświadczyłem utratę wagi przy Bioniche, żyły na brzuchu i udach. Szło 400 mg/week jak tylko na rynku się pojawił.
Nie doświadczyłem tego przy Androchem oraz Cyber. Ale działać działają.


Arczi dzieki za to ze sie ze mna zgadzasz ale ja akurat delikatnie redukowalem po dece i moim celem bylo pozbyc sie wody i smalcu

Ty napisales jak by to bylo regula
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
nowy 1976
jakby na amp sprzedawał to ok, on mi dwie paki op******ił.


Jakbyś kupił dwa kartony to byś się mógł martwić :) Wbij idz na badanie testa całkowitego zapłacisz 30 zł i będziesz wiedział :)

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
nowy 1976
genesis ma strone gdzie wpisuje się kody do weryfikacji. Jeżeli masz wyj**kę to poprostu kodu nie znajdzie. Zresztą na obu opakowaniach jest ten sam .
zdrapałes zdrapkę? wstaw fotki w działe ze zdjeciami ori/fake jak to wersja bez kodów działajacych to ryzyko duze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94500 Napisanych postów 364447 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669142
genesis ten z właściwymi kodami widziałem ostatnio dwa badania testów i wypadły jak potrzeba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Po pierwsze trzeba się badać żeby było wiadomo co się biję bo to laby ug i nawet najlepsze z nich zaliczają wpadki i to nie raz solidne. Po drugie tutaj zauważam ostatnio tendencję do tego że wiara w strzykawkę i tabletkę u niektórych jest tak ogromna że zapominają że w tym sporcie odpowiednie żywienie to większość sukcesu do tego ciężkie treningi w których coś trzeba zmieniać i próbować non stop progresować. Naprawdę to nie jest aż tak ważne czy w tej ampie było 199 mg teścia czy 250 mg jak cała reszta będzie leżała a niestety wydaję mi się że niektórzy tutaj uzależniają swoje postępy tylko i wyłącznie od tego co biją i od niczego więcej. Założę się że nie jeden co tu narzekał ma towar pierwsza klasa a nie ma pojęcia co to dieta i ciężki trening po którym się kończy z głowa w klozecie :)
1

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no tak ale towar z dietą czy beż działać powinien , kwestia czy go uleje i pójdzie w brzuch i kibel czy zrobi ładny mięsień to już dieta decyduje , dla większości dieta to głupoty aby trening i pizgać towar





Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2017-01-18 11:10:16
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium