SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166515

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 21611
Panowie jak metka Swiss Remedies?? soki to wiem ale jak orale?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1259
Z czego brać test enan, nordic vertex czy nexium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 148 Wiek 44 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 24437
Enan RoyaLab działa to? Dostałem gratis i nie wiem czy bic. Fotki we właściwym dziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 61958
Arkus P
Ktoś coś o antku Shree?


jakie daty na pudełku?
znajomy brał jakiś czas temu i kibel nie antek.
podpytam się czy nie wyrzucił i porównam daty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
NAG
Enan RoyaLab działa to? Dostałem gratis i nie wiem czy bic. Fotki we właściwym dziale.


Testy powinny smigac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
bxrys
Panowie jak metka Swiss Remedies?? soki to wiem ale jak orale?


Smialo zajadaj i rosnij

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 140 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 19158
Panowie wpadła mi w ręce metka vermodje naposim. Jakie opinie bo nie wiem czy zajadać czy szukać co innego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Bigdikvvv
Z czego brać test enan, nordic vertex czy nexium?


bierz nexiuma, od kilku lat na rynku, dużo rzeczy testowanych od nich i chyba ani razu się nie zawiodłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18596
Dziś zamówiłem od Genameda NPP oraz Cypio. Ktoś brał - dobrze kręcą te dwa środki z Gena?
Bigdikvvv
Z czego brać test enan, nordic vertex czy nexium?

Ja Nexium brałem od początku powstania labu, ostatnio mój dil nie miał Nexium i zamiast niego wysłał mi Vertexa.. petarda, nic nie boli, działanie piękne. Do tego ponalewane lekko z nadmiarem, po 1.1 - 1.2 ml w ampie. Moim zdaniem Vertex > Nexium.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 79 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 18596
Dziś zamówiłem od Genameda NPP oraz Cypio. Ktoś brał - dobrze kręcą te dwa środki z Gena?
Bigdikvvv
Z czego brać test enan, nordic vertex czy nexium?

Ja Nexium brałem od początku powstania labu, ostatnio mój dil nie miał Nexium i zamiast niego wysłał mi Vertexa.. petarda, nic nie boli, działanie piękne. Do tego ponalewane lekko z nadmiarem, po 1.1 - 1.2 ml w ampie. Moim zdaniem Vertex > Nexium.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium