SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166916

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
ale czy pmp robia jeszcze?? bo globala sciteca i razaka raczej nie to juz historia a jak jest to kibel

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7269
Są jeszcze w ofertach pmp ... Tak patrzę to on ma nexium altime plus i kurde powerlab supertest 450 ... sorki że z błędami ale pisze z telefonu na szybko u niego z chaty :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
pmp jak po terminie to moze byc legit czy z bliskim terminem zreszta masz temat pmp w doping zdj

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
Szczerze to ćwiczę jakieś 4 lata i nie słyszałem żeby ktoś wypowiadał sie dobrze o PMP dostałem propa za free do większego zamówienia i po flaszce wynik w widełkach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
To poćwiczyć jeszczę bo był okres kiedy pmp było konkret

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1234 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 11160
kiedys byl zaj**isty ponad 4 czy 5 lat temu rzadzil razem z atomiciem 2 najpewniejsze ug kiedys

:D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
Ja z tamtego okresu kojarzę ze kozak był unigen czy Bałkan . Jeszcze sporo poćwiczę dopiero zacząłem ;) bił ktoś krotki tren AP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MARCIN n2o
Arci wbij to sie przekonasz. 100mg/ml to i tak tam nie ma i nie bedzie. bo gdyby bylo to 700 trenu wytrzymać to był by wyczyn. A jak tam jest ile jest to dlatego dugi odczul tren bo leci juz 700week

Rozbawiłeś mnie tym 700 week, dzięki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
omadyn
kiedys byl zaj**isty ponad 4 czy 5 lat temu rzadzil razem z atomiciem 2 najpewniejsze ug kiedys


tak byl czas ze byl git lepszy niz tera duzo innych sre dnich ug a suste mieli wypas metki inj supewr jeszcze lezy mi pare czekaja na jesien
no ale i pmp nawet walowli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
a atomica to wszytko chyba zjadlem i wbilem heee a tren acat pamiętam kosiara mi sie trafila super no ale wszytko sie konczy
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium