SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12197789

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
jakies opinie i labie GLT chodzi mi o testy i deke???????????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21801 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
hghormone
Jak na dzień dzisiejszy spisuje się alchemia. Bo ostatnio widziałem że wszystkie flakon wychodzą już nawet bez hologramu (oszczednosc?)


Alchemia ma to do siebie, że różne wersje sama wypuszcza - różne wersje kartonów, rożne etykiety i holo. Sam biłem cypka z 3 różnych wersji ale działały tak samo dobrze.

matex875
jakies opinie i labie GLT chodzi mi o testy i deke???????????


Nie znam tej firmy. Ale jak się przekopiesz do tyły do ktoś tam coś o niej pisał.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
GLT technologic coś takiego taka nazwa robia tylko tren ace deke propa cypio i enan o ten lab chodzi?

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 289 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15206
Wnc mógłbyś sprawdzić pw ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
GLT technologic tak o ten właśnie kolego masz jakies foramcje???sprawdzone in
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 151 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3525
hehe po chinsku napisalem mialo byc ::: sprawdzone informacje::::::::::::::
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
jak npp i master p z dose? druga sprawa jak tren a i susta z androchemu?

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 999 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 62037
Za 2 tygodnie bede Ci mogl napisac jak stoi ten nowy master co sie teraz pojawil.
Od poniedzialku odpalam, bo musialem odstawic 'oxe' shree.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 54 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1713
Morlinku chodzi mi o suste galaxy bolesna bd złe samopoczucie. Kiepskie działanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1016
OMIJAC Z DALEK FIRME GENETIC LAB TECHNOLOGY !!!!!!!! SYF SYF WSZYSTKO POZANIZANE I TO OSTRO !!!!!!!!! CO TO MA BYC ZA FIRMA 1 WYPUST I GOWNO A NIE SRODKI .


Zmieniony przez - Centos w dniu 2015-09-12 11:32:18
1
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium