SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166657

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
sok99sok
Hej,

Czy towar z Malay Tiger Labs obecny na rynku teraz jest ok? Chodzi mi o propa i wino :)



Zmieniony przez - sok99sok w dniu 2017-07-23 16:11:02


Bije aktualnie TestoMix1 w skladzie ma min propa, dziala bardzo dobrze.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Prop z Malaya jest niestety słaby , lepiej szukać innej firmy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4327
Euz
Jakie NPP oprócz Androchemu jest sprawdzone i możecie polecić? Kiedyś brało się Genamed i DB Pharma, ale niestety źródło sie urwało jakiś czas temu i zostaje mi Andro, a nie ukrywam, że spróbowałbym też z jakiegoś innego laba


U mnie najwiecej lata z Andro, Genamed i z Nitro z ktorego najwiecej zaczelo schodzic, a wiec polecam dla odmiany z Nitro sprobowac nikt zlego slowa nie powiedzial.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 4327
lodzianin1
pawel82
beton66
panowie jakie opinie o clenie z db pharma działa dobrze ?

Jeden z najlepszych clenów w PL


Dokladnie jedzony kilkukrotnie


Obecnie jem z Galaxy działa elegancko, ale nie mam porownania z DB. Z DB leci obecnie yoha i jedyna dobra joha jaka jadłem, kozak.

Ma ktos porownanie z Galaxy ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 55 Wiek 29 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 14421
Alpha Pharma,genamed pharma, dose generics, Shree Venkatesh. Testosteron propionat. Coś godne uwagi z tego na dany moment? Na co zwrócić uwagę jeśli już?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24405 Napisanych postów 68089 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537807
Wszystkie wymienione beda klepac, celuj w alphe, bdb firma. Z dose enana bilem, rewelacja byla

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Euz
Jakie NPP oprócz Androchemu jest sprawdzone i możecie polecić? Kiedyś brało się Genamed i DB Pharma, ale niestety źródło sie urwało jakiś czas temu i zostaje mi Andro, a nie ukrywam, że spróbowałbym też z jakiegoś innego laba


Kiedys jak i akutalnie npp Genameda nadal w formie i trzyma ten sam dobry poziom.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
skint73
Hanslik
Aras, nowe wydanie tzn w kartonikach dobre czy kiepskie ? wszystkie testy mam w kartonikach

Panowie, z jakich labów pewne dobre wino i tren ace ?


Genamed u mnie zawsze był ok. Testy, orale, tren a, deka, to wiem z własnej opinii i kupli z realu.

Arasowi chodziło o to, że nowy Genamed jest już w kartonikach i łatwo go odróżnić od fejka. Klepie oczywiście bdb

Wino Andro bdb, tren a Genesiss serdeczny kumpel wbijał i był bardzo zadowolony. Inne winka pewne: Genamed, Balkan, Alpha (kolejność przypadkowa, a i zapewne jest wiele dobrego wina na rynku)



Skint przewinal Ci o co mi chodzilo
Wybor masz spory i dobry. Genesis amp, Nexium, Altima, Swiss, Vertex, Shree, Genamed, nie wiem tylko jak akutalnie Dose, ale miedzy nimi bym wybieral.
Kwestia funduszy jakie mozesz przeznaczyc bo jak wiadomo wybor masz od tanich firm po duzo drozsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 776 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 34537
LwBanner
Euz
Jakie NPP oprócz Androchemu jest sprawdzone i możecie polecić? Kiedyś brało się Genamed i DB Pharma, ale niestety źródło sie urwało jakiś czas temu i zostaje mi Andro, a nie ukrywam, że spróbowałbym też z jakiegoś innego laba


U mnie najwiecej lata z Andro, Genamed i z Nitro z ktorego najwiecej zaczelo schodzic, a wiec polecam dla odmiany z Nitro sprobowac nikt zlego slowa nie powiedzial.


Nitro tren zabijaka . Zaczynam za kilika dni wino na oleju z Nitro a na jesień już zbieram ich antka na oleju. Teraz wbijam ich propa i zero dyskomfortu co u mnie rzadkością jest przy propie...tylko zrosty wkvrw....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2499
Witam
Stoje przed wyborem susty i deci lista srodkow do wyboru co polecacie?
Susty
Omnadren 250mg 5amp (zgaduje ze to jakis fake al czy to znaczy ze nie ma tam tescia? Slyszalem ze roznica miedzy fakem a orginalem jest jedynie w ilosci propa)
Sustanon 250mg egipt
Sustanon 250mg pakistan
Sustanon malay tiger
T400 malay tiger

Deca
Deka 200mg holandia
Deka norma 200mg grecja
Deka 200mg farmacion czechy
Decanol malay tiger
Deca phemom.pharmacy
Deca 250mg iran

Mozliwe ze sa to fejki ale mialem okazje testowac testex cypionat hiszpanski ktory byl fejkiem a dzialal jak zaden inny towar podobnie z propem iranskim.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium