SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166354

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Dobra oxa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Comodore
A co myslicie o oxie z Cybera? Duzo osób ogólnie poleca lab ale konkretnie o ich oxandrolonie nic tu ostatnio nie widziałem.


Jeden z pewniejszych ug na rynku

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jadł ktoś oxe z cybera , wszystkie środki mają pewne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiem że nie ufasz koksom,ale mi możesz zaufać cyber wzorowy lab od lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chrupał ktoś oxe właśnie z cybka ? cenowo oxa drogo wychodzi no i dawka również musi być większa min.. 50mg


Zmieniony przez - nieufajkoksom @ w dniu 2016-12-14 14:26:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
niedzwiedzio
100_pro
korsarz1
Witam tren i prop z british dragon jakie odczucia ?:)


Zmień firmę na inną tyle Ci powiem
a to niby czemu, kolega wbijał propa ok,mix 350 ok,niedługo tren enan odpala bd wiedział,ja mam t cypio odłozone, z orali meta i wino blistry tez ok,mowa o bd w jedynkach



Zmieniony przez - niedzwiedzio w dniu 2016-12-14 13:09:21


Meta wino i teścia rzadko kto podrabia ale tren bolek deka oxa już ciężko ze stezeniami:)nawet jeżeli coś tam siedzi to.napewno nie tyle co myślisz :)

Tylko w chorobie ceni się zdrowie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 930
BombelWks
100_pro
Shaq
koledzy ktora oxa najlepsza:medical pharma,nexium,genesis,androchem,domestic,vermo


Domestic i medical na dzień dzisiejszy najlepsza oxa wszyscy teraz jedzą i każdy chwali reszta może być turanabolem


a pozniej sie obudziles?


Jadłes kiedyś w życiu oxe że wiesz jak działa?

Tylko w chorobie ceni się zdrowie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
pajaczeq
Bioniche to nowość ?? Biłem to dwa lata temu XD


Brawo Ty mowa o trenie Hexa.

GymDope
Enan BM jak opinie? Oczywiście ori produkt


Jesli Tren Hexa dziala to enana biore w ciemno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
Pimper domestosow, medicali, royali, atomow i tym podobnych na horyzoncie


Zmieniony przez - Arkus P w dniu 2016-12-14 15:29:13

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7992
Arkus P
Pimper domestosow, medicali, royali, atomow i tym podobnych na horyzoncie, łatwo takiego poznać, pierw daje jedna opinie kolejna to już strzał w kolano


Napewno z Domestica i Medicala działa metka, test prop i test enan. To sprawdzalem. O innych srodkach nie wypowiem sie.
I prosze nie mowic ze pimpuje.
Zadowolony jestem rowniez z Genesisa amp. ktorego bralem jakis czas temu i z Nexium.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium