SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167236

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Jakie T3 w tej chwili najlepsze/najpewniejsze?

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Unipharme trzeba badac na pewno. Kilku znajomych brlao i jeden mega zadowolony a drugi zrobil badania i okazalo sie ze hormony nie ruszone, na nastepnym op juz spoko. Wiec trafiaja sie jakims cudem pudelka ktore nie dzialaja a kolejne juz dzialaja mimo ze z jednej parti mial. Chyba ze zj**aki w labie badania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ja zawsze kupuje sobie z 10 paczek i mam na pol roku. Nigdy jeszcze nie trafilem wałka Unipharmy tzw. przez Łodziaka gipsu Na badniach okresowych tez zawsze jest na papierku to co ma byc chociaz wyraźnie czuje dzialanie t3 to jednak dokladam tez do kompletu badan tarczyce.


Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-10-07 10:10:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
bury1488
Jakie T3 w tej chwili najlepsze/najpewniejsze?


Najpewniejszy to będzie Novothyral PL apteka, wcześniej jadłem też Tiromel i zawsze działał, choć podobno teraz są już wałki, osobiście nie widziałem wała tiro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
T3 tylko apteka, skoro jest łatwy do niej dostęp, a i koszty żadne praktycznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 379 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 46587
Jak ktoś ma pewne dojście do tiro czy uni to też może brać, u mnie cały czas lata ori tiro choć ja przerzuciłem się już na Novo bo wychodzi mi nawet sporo taniej niż Tiromel no i pewność 100% a nie 99% :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94513 Napisanych postów 364470 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669205
SalvatoreLucania
Z kazdego ug które wymieniles bedziesz zadowolony. BM, Bioniche, Malay, Balkan bym tak je obstawial.


Tez bym tak wybieral
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 58 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 407
Tez lecialem te wszytkie ug oprocz BM. Teraz na redukcje nabylem juz propa i mastera w ampulach i obadam czy warty cos ten towar bo na okolo zachwalany.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 169 Napisanych postów 3923 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 433872
SalvatoreLucania
Ja zawsze kupuje sobie z 10 paczek i mam na pol roku. Nigdy jeszcze nie trafilem wałka Unipharmy tzw. przez Łodziaka gipsu Na badniach okresowych tez zawsze jest na papierku to co ma byc chociaz wyraźnie czuje dzialanie t3 to jednak dokladam tez do kompletu badan tarczyce.



Zmieniony przez - SalvatoreLucania w dniu 2017-10-07 10:10:43


To samo zrobiłem, poprosiłem o zbiorczą pakę jeszcze zafoliowaną zbadałem wyszło cacy i już leży drugi rok i się nie martwię.
Tak samo, wałka uni nigdy nie uświadczyłem.

BarylaWSC
bury1488
Jakie T3 w tej chwili najlepsze/najpewniejsze?


Najpewniejszy to będzie Novothyral PL apteka, wcześniej jadłem też Tiromel i zawsze działał, choć podobno teraz są już wałki, osobiście nie widziałem wała tiro.

BarylaWSC
bury1488
Jakie T3 w tej chwili najlepsze/najpewniejsze?


Najpewniejszy to będzie Novothyral PL apteka, wcześniej jadłem też Tiromel i zawsze działał, choć podobno teraz są już wałki, osobiście nie widziałem wała tiro.

skint73
T3 tylko apteka, skoro jest łatwy do niej dostęp, a i koszty żadne praktycznie


Z novo100 jest ten problem, że zawiera sporo t4 co nie jest dobre w nadmiarze, pół/jedną tab można brać ale więcej już nie bardzo.
Przy większych dawkach tylko samo t3.
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium