SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167544

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
Ostro.Imo żadne badania tu nie są informacją ale czy jaki trzeba mieć poziom IQ żeby to wykminić to nie wiem btw, rzadko tu ktoś leci testa solo więc tak jak ktoś napisał,drugi/trzeci środek będzie trochę podlany testem i już wynik z dupy,to raz,dwa-wszystko to k***a ug więc jedna ampa lepsza druga gorsza czy to androchem k***a nexium czy inne gówienko.Ludzie%)))

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
naba
Ghrp i cjc z biopeptide czy z royala?


Biopeptide, sprawdzony lab.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
biopeptide bardzo dobre pepki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
lodzianin1
na tym atomie to się zmieścisz w podstawowej skali
oby c się trafiło dobre rozlanie bo to co u nas było to olej


Na propie sie nie zmiescilem to mam nadzieje ze na cypku 1.5g/week tym bardziej sie nie zmieszcze ;) teraz dokladny wink będę mieć to się podziele. Albo mi się wydaje albo jest lipa, minęły już 2 tygodnie po przejsciu z propa 200mg eod na cypa i ani kg do przodu nie poszlo, chocby z samej retencji powinno cos skoczyc do góry z wagą, chyba, że się mylę i to z powodu długiego czasu na cyklu już nic mnie nie rusza. Syfy wysypały przez te 2 tyg więc coś tam powinno być więcej, jutro lecę do labu, dziś dopiero wstałem to nie zdążę :D

krzykacz
naba
Ghrp i cjc z biopeptide czy z royala?


Biopeptide, sprawdzony lab.





Royal ? Odpuść na pewno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 81 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7819
Prop Deum jakies opinie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
Witam dostalem wlasnie omke seria 504231 data 04 2018. Wszystko wyglada niby dobrze druk ladny ostry, napis breil,em tez elegancki, ampulki rowne brazowy paseczek i kropka nie do zdrapania, etykietki mozno przyklejone, druk na etykietach tez ladny ostry nr serii i data na etykietkach rownej grubosci, ale etykietki krzywe... nie jakos perfidnie ale troche krzywe...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
kolega w dziale ze zdjeciami stwierdzil ze to FAKE, jestem sklonny sie do tego przychylic, ale wale to od tygodnia wbilem 1000 na dzien dobry 2, za 2 dni ampe,pozniej po 3 ampe, teraz walne po 4 i tak juz sobie bede lecial.... i tak meskosc za czyna odczuwac cos:) mocno chce mi sie pic... sam zastrzyk nie boli ale za jakis czas i dzien po udo boli, moze boli to za duzo ale czuc ze cos w miesniu jest.. w/g mnie to dobrze bo mialem towar ktorego nie bylo czuc i niestety progresu tez nie bylo czuc.... i jeszcze jedno suty zrobily sie wrazliwe... u mnie to normalne zawsze tak mam a problemow z gino nigdy nie mialem... ktos mial do czynienia z ta omka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94516 Napisanych postów 364475 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669221
zrób badania będziesz wiedział
ale zobacz ile kosztuje oma w aptece teraz a ile u dila
większość omy u dilów to wały
zwłaszcza w niskich cenach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
tak bylo od zawsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1247
tylko badania roztrzygna... ale nawet jak wyjdzie wysoki test, to dalej nie wiadomo co jest w srodku...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium