SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Producenta ? Czyli kogo ? Pana Henia z piwnicy nr 2 ?%)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 35 Wiek 40 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 681
haha:) pisali na stronę, gdzie się kody sprawdzało
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 409 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 11129
Nelsonek1987
Sqiubb narazie testuje test enan i moge smialo polecic,jeszcze za jakis czas test suspension i antek inj bedzie ale na teraz moge smialo polecic,na dniach zapytam kolegi jak antek tab. bo odpalil


Daj znać jak kręci kolegów. Wypowie się ktoś bo słyszałem kilka fajnych opinii a ja pierwszy raz słyszę o Tym labie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 553
cherb
haha:) pisali na stronę, gdzie się kody sprawdzało


ja sprawdzałem na tej co na opakowaniu jest podana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 58 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 553
swoją drogą nie rozumiem po co klepac fejka podawać na nim dobry adres strony i dawac kod który na niej nie wchodzi nie lepiej zrobic swoją strone albo nie dawać żadnych kodów przeciez dill może sobie sprawdzic zanim kupi ja słyszałem od dila że w PL juz od długiego czasu nie ma ori BM tylko fejk który klepie ale opinie mieszane oczywiście dopiero po zakupie jak sie zapytałem o te kody :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 77 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 633
Jaka Tura teraz najpewniejsza Malaya,Androchem,Biosira czy jest jakas firma pewniejsza brał ktoś ostatnio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
Kaliszewski
Jaka Tura teraz najpewniejsza Malaya,Androchem,Biosira czy jest jakas firma pewniejsza brał ktoś ostatnio



biosira jest cacy jem drugie opakowanie i jest okej chociaż wbijam propa jeszcze ale mimo tego cacy nic nie podlewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6287
Koledzy, pytanie o metan. Nie pamietam teraz firmy vip cos tam bo bylo to jakies rok temu, okazalo sie gowno. Od tamtego czasu razem kupujemy setke na pol zeby nie bylo wątpliwosci i co sie dzieje.. cztery podejscia i wszystko z zerowym efektem. Wszystko brane z roznych zrodel, ale z jednego miasta..
Osatnie 3 to balkan, alphabol (zdrapany kod byl ok) i cyber, myslalem ze chociaz to bedzie dobre bo bralem w uk i 1,5tab bylo czuc, teraz rozwniez zerowy efekt. Jest jeszcze cos dzialającego w chwili obecnej czy same gowno? kiedys metka miala stezenie 5mg teraz wszystkie 10 cena teraz x2 ale i dawkowanie x2. ladne walenie w uja


Zmieniony przez - Dziki80 w dniu 2017-04-30 22:28:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 372 Napisanych postów 2331 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 48698
Tutaj chyba trochę przesadzasz bo mało która meta nie działa :D Balkan same wyj**ki prawie cybera też dużo fejków lata ale jak masz dostęp do ori to najlepsza meta jaką w życiu jadłem :) ale fejków orali cybera chyba nie ma :D Alpha akurat słaba meta jak dla mnie miałem ori i była słaba. Napisz do czego masz dostęp i jak możesz wrzuć dobre foto w temacie Ori Fake tego towaru co Ci nie działa może to coś wyjaśni.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6287
Dokladnie tak samo, kupilem w uk 3 paczki cybera, zjadlem z kolega po sto i jaki pisalem juz przy 1,5tab czuc bylo ze 15mg to min co tam jest. 3 paczke sprzedalem komus tam kto stwierdzil ze nie dziala i gowno, wysmialem go bo dalbym sobie wtedy rece poucinac za ten towar. Dopiero po powrocie i akupie u nas 2 paczek zrozumialem ocb..
fotki zaraz powrzucam ale co to da.. cyber mysle ze nie jest walony tylko tak go produkuja, alpha wykonanie pudelka piekne, nie wiem komu sie chcialo pakowac w to tak slaby towar


Zmieniony przez - Dziki80 w dniu 2017-04-30 22:46:30
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium