SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Euz
bral ktos Anapolon z Genesis, BIosiry, GEP, Primusa?



Antoni z Biosira na pewno działa, kilka chłopa aktualnie leci orale tego laba. Ciągle na topie. Z Primusa chyba nie znam osoby co brało/bierze ten środek, inne typu oxa/meth/winko tak i chwalą lab. Sam zresztą z tego laba brałem propa i clena inj lecę i jest petarda.

Z Biosiry antka nie brałem, brałem oxa/tura (łącznie 20tyg) oraz halo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :). Mam jeszcze jedno pytanie, brał ktoś S-Drol z Andro? bo leży już od dawna w szafce i czeka na swój czas. O ile narzekania na Anapolon są na porządku dziennym, tak nie widzialem zeby ktos zle sie wypowiadal o Supderdrolu. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Umnie chłopaki antka z andro chwala i nie ma żadnych negatywnych opini w realu

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
zarlem superdrola z andro i byl spoko, antka tez i tez kopal... oczywiscie nie ma polotu do antka turasa ktorego jadlem kilka lat temu , ale cos tam robil robote...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Euz
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :). Mam jeszcze jedno pytanie, brał ktoś S-Drol z Andro? bo leży już od dawna w szafce i czeka na swój czas. O ile narzekania na Anapolon są na porządku dziennym, tak nie widzialem zeby ktos zle sie wypowiadal o Supderdrolu. Pozdro


Jadłem do ładowania przed startem w BB. Bdb środek, polecam

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co myślicie o enanie z Bayer ktoś brał ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
O tego w flakonach pytasz czy ampach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Jak środki z nowej szaty nexium, nowe wypusty genamedu w kartonach? Głównie chodzi o testy. Mogę mieć środki Altima w niezłych cenach czy warto?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
rkarpinski
Euz
Dzięki wszystkim za odpowiedzi :). Mam jeszcze jedno pytanie, brał ktoś S-Drol z Andro? bo leży już od dawna w szafce i czeka na swój czas. O ile narzekania na Anapolon są na porządku dziennym, tak nie widzialem zeby ktos zle sie wypowiadal o Supderdrolu. Pozdro


Jadłem do ładowania przed startem w BB. Bdb środek, polecam



No i bije antka jak male dziecko :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
yoyo20
Jak środki z nowej szaty nexium, nowe wypusty genamedu w kartonach? Głównie chodzi o testy. Mogę mieć środki Altima w niezłych cenach czy warto?



Nexium dobry genamed w kartonikach teraz ziomki będą testowa to dam znać a Altima brslbym w ciemno.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium