SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167078

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
BarylaWSC
Ktoś bił jakoś teraz Vertexa? Warto coś kupić ? :)

Dobre środki , możesz spokojnie brac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 147 Napisanych postów 732 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 268171
Witam, panowie jakie opinie o Alpha pharma, nexium, genesis ampułki? bardziej mnie interesuję opinia o Alphie, bo nexium genesis raczej będzie chulać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 129 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 20958
Pany słyszał ktos o jera labs ponoc z ukrainy?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
przemko15
Witam, panowie jakie opinie o Alpha pharma, nexium, genesis ampułki? bardziej mnie interesuję opinia o Alphie, bo nexium genesis raczej będzie chulać


jeżeli ori AP to dobry lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
przemko15
Witam, panowie jakie opinie o Alpha pharma, nexium, genesis ampułki? bardziej mnie interesuję opinia o Alphie, bo nexium genesis raczej będzie chulać



Tylko Alpha z tych bierz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Mati3
Pany słyszał ktos o jera labs ponoc z ukrainy?



Ja nie, coś więcej..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
e-lite
BarylaWSC
Ktoś bił jakoś teraz Vertexa? Warto coś kupić ? :)

Dobre środki , możesz spokojnie brac


Vertex nie slyszalem jeszcze zadnej negatywnej opini, kazdy kogo znam co to bil chwali.

przemko15
Witam, panowie jakie opinie o Alpha pharma, nexium, genesis ampułki? bardziej mnie interesuję opinia o Alphie, bo nexium genesis raczej będzie chulać


Nexium, Genesis amp z kodami sprawdzone i kazdy wie ze towar pewny. Alpha jesli org to rowniez ok, tylko nie zawsze jest warta tych $.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
przemko15
Witam, panowie jakie opinie o Alpha pharma, nexium, genesis ampułki? bardziej mnie interesuję opinia o Alphie, bo nexium genesis raczej będzie chulać


Nexium zaj**isty. Sam wbijam już od dawna. Alpha i Genesis amp (zdrapki) przerobione również. Alpha bardzo dawno jak jeszcze fejków nie było, aktualnie po Alphe nie sięgam. Genesis amp zdrpaki towar bardzo dobry i z czystym sumieniem można polecić.


bxrys
Metka ions warto inwestować? kopie dobrze? i są już wgl podróby tego?


Myśle że warto, sam również przyinwestowałem z ciekawości i póki co nie żałuję. Podrób tego nie ma, towar wart uwagi i godny polecenia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lecę enana ions bezbolesny działa git
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
lodzianin1
Tak wszystko od nich, dostałem to testuje. Nie ma sie o co przyczepic jak dla mnie

Wierze Ci...ale pomyslcie,czy takiej osobie jak Lodzianin ,po drugie ze daja na testy ,to czy mogloby byc inaczej? :)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium