SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166705

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Arkus P
Koorwa tez bym wina podjadl ale metka 2 tyg i koniec z jedzeniem z winem będzie pewno to samo


Apexa własnie kończe i polecam 1ml -100mg e2di jest moc :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
mm1986
Ja teraz lecialem antka 3 tyg, bez klopotow, ale bardzo uwaznie poczytalem temat podwiesony krzykacza i zastosowalem sie do tego. Plus probiotyk bardzo dobry lecial, przed posilkiem np ocet jabkowy itp, przerwalem ze wzgledu choroby (zapalenia) kiedy musialem wlaczyc antybiotyk mocno, to razem z antkiem bym padl. Krzyk na prezydenta lol


O który temat chodzi Krzykacza??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
krzykacz
Tak czytałem:

https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s230.html

Moje zdanie znasz. Winko taniej wychodzi, profil działania oczywiście inny, ale tez kiedyś lubiany przez mnie.

Tura drożej wychodzi i zakres referencyjnych dawek trochę jednak wyższy. Bo pamiętaj, że doktorki z NRD dla kobiet zalecali przedział 40-60mg dziennie a to tylko na poprawę osiągów a nie sylwetki, więc dla w miarę doświadczonego konia należy przyjąć za minimum ich maximum.


W takim razie jakie dawki polecasz ?? bo mam odłozone 300tab tury vermodje ale chyba będzie za mało..jak uważasz ??

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1016
Witam, jak susta, cypio z Genameda i deka? Warte uwagi te pozycje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Susta czeka u mnie w kolejce,zaraz Ci podeślę wyniki jednego usera na 750 week.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27620
zioekt - co do wyników testa propa ap moze i masz racje za wiele nie mowi wynik 1500< ale bankowo to co wstawiles jest mega zanizone :) to tak na marginesie

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 221 Napisanych postów 822 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37286
ziki2000
krzykacz
Tak czytałem:

https://www.sfd.pl/Dyskusje_o_żarciu,treningu_i_innych_czynnikach_przełamujących_stagnację_vol_5-t1009359-s230.html

Moje zdanie znasz. Winko taniej wychodzi, profil działania oczywiście inny, ale tez kiedyś lubiany przez mnie.

Tura drożej wychodzi i zakres referencyjnych dawek trochę jednak wyższy. Bo pamiętaj, że doktorki z NRD dla kobiet zalecali przedział 40-60mg dziennie a to tylko na poprawę osiągów a nie sylwetki, więc dla w miarę doświadczonego konia należy przyjąć za minimum ich maximum.


W takim razie jakie dawki polecasz ?? bo mam odłozone 300tab tury vermodje ale chyba będzie za mało..jak uważasz ??



50mg i w góre ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No twój mógłbyc zanizony 5x bardziej żabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
-żabO-
zioekt - co do wyników testa propa ap moze i masz racje za wiele nie mowi wynik 1500< ale bankowo to co wstawiles jest mega zanizone :) to tak na marginesie

Jest 4 razy norma, a bioniche raczej nie ma co stawiać koło ap,choć by z powodu ceny,chyba że Ty masz wszystko w jednej cenie,no to możesz porównywać. A tak ogólnie skąd wiesz że miałeś wynik dużo wyższy na AP, o ile miałeś wyższy? Nie wiesz tego. I 4 razy norma to bardzo dobry wynik przy tej ilości syntetyka. Ile byś chciał żeby było 10razy norma? To Ci powiem ze to nie realne w żadnym labie,chyba że dasz 2 razy tyle soku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
zioekt
Susta czeka u mnie w kolejce,zaraz Ci podeślę wyniki jednego usera na 750 week.


podrzuc, sam bije czuje ją w git. a jestem ciekaw jak wypada "na papierze"

chociaz co do badan... porownywanie miedzy roznymi osobami, o roznych masach chociazby juz zmienia diametralnie wynik.. na ktoryms zagranicznym forum robią te testy wszystkie i na jednej osobie wynik ap byl dobre 8 razy przekroczony a na innym max 6... a dawka ta sama, lot ten sam.. no i wraz z dawka nie rosnie proporcjonalnie wynik, tzn ze po 500mg o dziwo... wynik nie bedzie 2 x wiekszy niz po 250mg. mniejsza o to, dobrze ze przekroczony, bioniche wypadlo dobrze a co do ap.. tescia mial w git, propa szczegolnie ale jak pamietam cena troche zbijala.. z nog.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium