SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166996

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 984 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25588
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
marianzulek
Ta wersja oralnato Methylotrienolone czy cos podobnego:P nie slyszalem o innej wersji, mniej/barsziej toksycznej.



Są dwie formy Trenu oral,
propionyltrenbolone i methyltrenbolone
p tren jest dość świeżym środkiem, m tren jest już dłużej znany,
p tren ma niesamowitą szybkość działania, sidy również konkret, póki co nic innego znanego na dzień dzisiejszy ludziom nie daje tak szybkich i spektakularnych efektów ;)
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
marianzulek
Ziki, uwazaj na bebechy bo ryje ostro...


Ale ta wersja oral to chyba cos ala acetat a nie ten o ktorym piszecie wyzej

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
ze squibb ktos cos podjadal ogolnie jak odczucia?antka w tabsach najbardziej mi chodzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 110 Napisanych postów 582 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22683
Squibb w stolicy popularny. Kolega go zachwala
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Koks1000
ze squibb ktos cos podjadal ogolnie jak odczucia?antka w tabsach najbardziej mi chodzi


Cenowo drozej z tego co widzialem ale poki co dobre opinie a wiec warto zaryzykowac bo obecnie duzo osob narzeka na rozne antki...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170787
Ze squibba teraz bije test cypio, działa elegancko, zrobione pięknie, zero nawet najmniejszego dyskomfortu

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 77 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 17077
Czy npp i metka z Malay Tiger daję radę ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 225 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 20550
SalvatoreLucania
anon63
Panowie które npp? mam BM lub swiss remedies, BM kody nie wchodzą ale to raczej nie wyznacznik, z góry dzięki


Ja npp BM lecialem i polecam bo dobrze porobił. Nie wiem czy masz ten sam lot co ja bo została mi ostatnia flaszka to moge sprawdzic ale wydaje mi sie ze dalej poziom trzyma. Kodów nie sprawdzałem ale potem kukne.

TTD-28
03.2016
02.2021
Jak możesz to zobacz czy masz ta sama partie bede wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Karol DBC
Czy npp i metka z Malay Tiger daję radę ?


Lepiej szukaj czegoś pewniejszego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium