SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167306

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
MARCIN n2o
No nie wiem ja bije po udach posladach i barkach i nie czułem bólu. Moze to kwestia indywidualna. Jak dziewicze uda może maja to tak ale jak troche juz wbijesz w te uda to jest inaczej. CZasem jak w zrost trafie to czuje ale ta to nie


Bije od 6 lat po udach z czego 2 lata non stop i moge cie zapewnic ze bolesnosc zalezy od Labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
no i raczej też od danego pacjenta skoro chlopaki bija i maja ból na cyberze a ja np nie mam

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 162 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 15133
npp brac genamed czy nexium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
MARCIN n2o
no i raczej też od danego pacjenta skoro chlopaki bija i maja ból na cyberze a ja np nie mam


Racja zalezy to tez od tego jak kto wykonuje zastrzyki,bo po pojawiajacych sie tematach widac ze nie kazdy umie to dobrze zrobic


barteeek90 genamed


Zmieniony przez - hunter007 w dniu 2016-07-26 23:39:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
barteeek90
npp brac genamed czy nexium?


Dwie dobre pozycje, co bys nie wybrał to bedziesz zadowolony z dzialania.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870253
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Aras Ty tu dlugo i czesto siedzisz i do Ciebie mam pytanie, czytam o tym Nexium, na starcie wyglądało zachęcająco, że z miła chęcią chcialem cos z tego wbić ALE 90% wypowiedzi ze do badziew lipa itp itd? czy to anty pimp tak samo jak z Royalem ze tu wszyscy jada na Nexium i Royal a Royal w realu mega zaj**isty under dzialanie kazda pozycja ze az nie do wiary co tu o nim piszą i czyli z Nexium jest tak samo? ze pisza ze badziew syf itp a smialo mozna probowac?
1

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
To jest tak jak właśnie piszesz, w Reliach jest pimp i antypimp , jak nie zapytasz osoby pewnej która stosowala dany towar to sie nie dowiesz niestety, albo sam wytestujesz. Z tego co wiem Nexium działa, Royal bardzo dobry, teraz leciałem na środkach Royala cały czas i gitara.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
U mnie Nexium działa bardzo dobrze , sprawdzone teście, tren a , master prop , z info bliskich znajomych tren e i one rip robia jak trzeba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
Mocny275
Aras Ty tu dlugo i czesto siedzisz i do Ciebie mam pytanie, czytam o tym Nexium, na starcie wyglądało zachęcająco, że z miła chęcią chcialem cos z tego wbić ALE 90% wypowiedzi ze do badziew lipa itp itd? czy to anty pimp tak samo jak z Royalem ze tu wszyscy jada na Nexium i Royal a Royal w realu mega zaj**isty under dzialanie kazda pozycja ze az nie do wiary co tu o nim piszą i czyli z Nexium jest tak samo? ze pisza ze badziew syf itp a smialo mozna probowac?


Ja teraz enana bilem z nexiuma i petarda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium