SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166153

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ondrive
Panowie czy oplaca sie kupowac ze strony internetowej za pobraniem? Dodam że chodzi mi o cypio i deke-jaka firme polecacie bo z tego co piszecie tutaj np.genesis,nexium itd. to nie ma:/
za pobraniem czy nie to i tak mozesz dostac lipe..naprawde nie masz nikogo w realu?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Kup i oprócz tego to jeszcze piszesz dostać wezwanie na gubernie

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2674
Flakony to napewno ale te ampułki też podrabiaja?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2674
Mam ale jade do Polski i chcialem zrobic zakupy;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ondrive
Flakony to napewno ale te ampułki też podrabiaja?

Wszystko podrabiaja co za roznica czy ampy czy butle


Zmieniony przez - kamilplnk w dniu 2017-09-20 16:47:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2674
Bo butle chyba łatwiej...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
tutaj podrabiali przeciez jakis lab niedawno, to kopia robila lepiej niz orginal
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
Ondrive
Panowie czy oplaca sie kupowac ze strony internetowej za pobraniem? Dodam że chodzi mi o cypio i deke-jaka firme polecacie bo z tego co piszecie tutaj np.genesis,nexium itd. to nie ma:/


Pytanie raczej nie w tym temacie.
Nie ma tych ug to trudno ale jest kilkanascie innych dobrych underów zalezy tez jaki srodek celujesz bo jak piszesz tesc jakis to dostac wyj**ke graniczy z cudem no chyba ze wezmiesz pobraniówke a w srodku bedzie pocieta bibuła jednak uczciwy sprzedawca zawsze ma opcje ze sprawdzeniem zawartosci.
Ja za młodu tak zamawiałem i smieszyło mnie jak gdy sprawdzałem zawartosc listonosz zawsze sie odwracał Podobno nie moga patrzec co jest w srodku.

Przy okazji podepne tez swoja pytanie: mialem mala przerwe od T3 i mam do wyboru Uni lub Tiromel. Na Uni nigdy jeszcze sie nie sparzyłem a z Tiro bywało róznie raz oki a raz jak to Łodziak mawia - gips
Jakies ostatnie opinie osób co zazywały ten syntetyk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2674
Ja celuje w cypio i deke oraz omke i hcg dodatkowo a sprzedawca daje możliwość srawdzenia przed platnoscia wiec grzech nie skorzystać;) On poleca mi firme Euro Pharmacies- co powiecie na jej temat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 495 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 25707
Syf. Pewnie z pierwszej lepszej stronki i jeszcze te ceny tam hehe
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium