SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166565

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 230 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6891
To genamed poleci bo cenowo lepiej:D. A jak malay bo dill zachwala?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
Czy duża jest odczuwalność mocy na mecie z cybera od firm niższej półki np nexium, genamed ? Ma ktoś porównanie. Cenowo jest trochę przepaść.


Zmieniony przez - Mariusz190 w dniu 2017-03-07 12:53:51

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
Metka ganmeda nexium bdb porównania do cyber nie mam ale wątpię czy warto aż tak przepłacać

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
SalvatoreLucania
hgh-line
Galenika z nadrukiem działa wzorowo.


To fakt ta z nadrukiem petarda jest. Widziałem wyniki po 250mg ew to sie za głowe złapałem. Ja powoli zbieram srodki na mase i juz paczuszke Gleniki mam. Jeszcze tylko kilkanascie Poleci jako baza z boldem wetem tylko kwestia czy mi przysla z JUESEJ czy nie.

A nie z etykietą widziałeś czasem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Odnosnie Galeniki to do pozdziernika/listopada 2017 chodzi o koniec daty przydatnisci byl nadruk a nastepne produkcje to naklejka.
Jesli ktos ma nadruk i date do 2018/19/20...itd to ma pidrobke co nie znaczy ze nie dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 88 Napisanych postów 1946 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36723
nuras
Metka ganmeda nexium bdb porównania do cyber nie mam ale wątpię czy warto aż tak przepłacać


Cyber ma 15 mg. Orali jeszcze ich nie próbowałem.

AfterHours.fm - The Best in Trance & Progressive

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69201
Jak kogos interesuje to moge dokladnie sprawdzic.
I te wyniki poziomu tescia po kilka tys... Po 5000-8000 normy przy dawkach 250-300 ew to jest jakis fak!! To jest niemozliwe
Bo jak bijac 2-3 razy swoja naturalna norme moge miec wynik 15 razy wielszy;??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 413 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 10782
A który lab ma sprawdzoną dobrą ture bo podobno jest bardzo ciężko dostać działającą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
nuras
Metka ganmeda nexium bdb porównania do cyber nie mam ale wątpię czy warto aż tak przepłacać


Przepłacanie to pojęcie względne. Jak jest dobre dojście to nie będzie chorej kasy nawet za Cybera.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
thorin
A który lab ma sprawdzoną dobrą ture bo podobno jest bardzo ciężko dostać działającą ?


W moim otoczeniu tura z Androchemu zbiera bardzo dobre opinie. Sam odpalam lada chwila niech się tylko alkoholowe weekendy skończą

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium