SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166698

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 466 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 31821
oki dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
też mam teraz taki

master podobnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Z ostatnich obserwacji moich i znajomych.

Master P, master E, tren A, tren E Androchem - wszystko bdb działanie.
Z orali mdrol - bdb wg znajomego - nabiło go pięknie przed startem
Z mojej obserwacji wins oral - wszystko działa jak należy.
1

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
Wiecie może jak klepie towar z Cybera ale z tym niekolorowym logo? Tzw fejki? Kapsle i ksdztałt buteleczek taki jak ori cyber ale logo nie błyszczy na kolorowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Zarówno kształt butelek jak i kapsle różnią się od ori Cybera. Masz na ich stronie fotki porównujące jedne i drugie.
Rozumiem, że naciąłeś się i dlatego posiadasz wałek Cybera, bo w kupowaniu tego specjalnie licząc, że coś tam będzie działało, to nie widzę sensu.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 69 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 532
Naposim vermodje jak oceniacie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 412 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5145
KruQ
Zarówno kształt butelek jak i kapsle różnią się od ori Cybera. Masz na ich stronie fotki porównujące jedne i drugie.
Rozumiem, że naciąłeś się i dlatego posiadasz wałek Cybera, bo w kupowaniu tego specjalnie licząc, że coś tam będzie działało, to nie widzę sensu.


Mam butelki w tym samym kształcie, kapsle są w tym samym kolorze ale logo nie jest kolorowe i ogólnie hologram jest z dupy. Wiem jak wyglądają fejki przedstawione na stronie cybera i te nie wyglądaja tak, sa bardziej podobne do ori.
Pytam bo czasem podróbki działają a mam to bardzo, bardzo tanio. Jak ktoś się spotkał z takimi, niech da znać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 106 Wiek 33 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2350
pakero1240
Naposim vermodje jak oceniacie?

Rok temu jadłem 30 mg ed bez kodów listki luzem i fajnie klepało

pakero1240
Jest wodnisty , sam mam i jest ok . Tylko że zamawiałem 2x jeden raz z hologramem ,drugi bez dostałem i Tak samo jest.


Nexium ma hologram ? Wrzuć fotkę do działu fotek. Bije te towary od 10 miechow i pierwsze słyszę może masz nowy rzut


Zmieniony przez - morus90 w dniu 2016-06-27 12:51:11
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 113 Napisanych postów 1214 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 198665
kazdy chwali to co bierze lub jego znajomy lub handlarze,normalnie nie ma pimpu,a moze niech wypowiadaja sie Ci co biora aktualnie dorzucaja zdjcia srodkow moze jakies badania....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
pakero1240
Naposim vermodje jak oceniacie?


klepie ok. choc w moim odczuciu z genesisa lepsza
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium