SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166391

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Aktualnie lecę omo, lepszego mixa nie ma.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
apteka to apteka zawsze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 256 Napisanych postów 1820 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25900
to wiadomo ale w przypadku gdy nie ma aktualnie dojscia do apteki to wybrac genameda czy nexium

Forever Young

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
luk135
jest jakaś godna oxa do polecenia ?? mam do wyboru BIOSIRA, EUROMED , czy szukać coś dalej ??


vermodje polecam od siebie

19szymon62
bral ktos ostatnio suste? co polecacie? nexium genamed alpha?


z ostatnich leciała nexiuma i bardzo dobra susta, genameda leci kilku małolatów na siłce morda im puchnie, na alphie tez sie nigdy nie zawiodłem. Bierz każdje po trochu

Lepszego od omo nie ma, ale rowie dobre mixy są również. Inaczej można by stwierdzić, że wszystko co na czarnym rynku to zaniżone.

merida jakaś dobra na rynku jest w tej chwili??


Zmieniony przez - sokobicja w dniu 2015-12-27 17:14:48
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Suste Genamed i Alphe bilem z obu bylem zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
sokobicja
luk135
jest jakaś godna oxa do polecenia ?? mam do wyboru BIOSIRA, EUROMED , czy szukać coś dalej ??


vermodje polecam od siebie

19szymon62
bral ktos ostatnio suste? co polecacie? nexium genamed alpha?


z ostatnich leciała nexiuma i bardzo dobra susta, genameda leci kilku małolatów na siłce morda im puchnie, na alphie tez sie nigdy nie zawiodłem. Bierz każdje po trochu

Lepszego od omo nie ma, ale rowie dobre mixy są również. Inaczej można by stwierdzić, że wszystko co na czarnym rynku to zaniżone.

merida jakaś dobra na rynku jest w tej chwili??



Zmieniony przez - sokobicja w dniu 2015-12-27 17:14:48


meridi sam szukam dość długo ale nic nie widać ciekawego

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
sokobicja
luk135
jest jakaś godna oxa do polecenia ?? mam do wyboru BIOSIRA, EUROMED , czy szukać coś dalej ??


vermodje polecam od siebie

19szymon62
bral ktos ostatnio suste? co polecacie? nexium genamed alpha?


z ostatnich leciała nexiuma i bardzo dobra susta, genameda leci kilku małolatów na siłce morda im puchnie, na alphie tez sie nigdy nie zawiodłem. Bierz każdje po trochu

Lepszego od omo nie ma, ale rowie dobre mixy są również. Inaczej można by stwierdzić, że wszystko co na czarnym rynku to zaniżone.

merida jakaś dobra na rynku jest w tej chwili??



Zmieniony przez - sokobicja w dniu 2015-12-27 17:14:48


Nie koniecznie tylko zaniżone mixy ale i nie koniecznie wszystkie estry jak w omce aptecznej ;)

Znajomy teraz daje mix androchemu T-400 i od razu mówi że libido wzrosło ,a wcześniej leciał suste titana a w tym mixie T-400 jest ester cypio i iso które jedno i drugie poprawia mocno libido a więc mozliwe że androchem trzyma skład a nie wali w mixy enana z propem..

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 255 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12280
albo dali cypio i propa do środka i libido wystrzeliło, takich teori można siać dużo w obie strony. W titanie mogłeś mieć jeszcze co innego, wróżysz teraz z fusów. Wiec nie powinno nawet poruszać się takich tematów moim zdaniem co w środku, bo ani ja ani Ty nikt tego nie wie jeśli nie zbadamy.


Zmieniony przez - sokobicja w dniu 2015-12-27 19:53:45
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
jeszcze powiedzcie , że nie można zmieścić 400mg w 1ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 103
Witam który proponuje lepszy z Titana czy vermodje?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium