SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166834

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
To wg kolejności jak napisałeś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 36 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 661
jak z decą bioniche?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 368 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14506
Która suste z tych labów też brać ? Pewnie taka sama kolejność ok dzieki czyli shree cały czas czołówka


Zmieniony przez - maćkowiak w dniu 2015-07-25 15:29:44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4784
Witam. Stosował ktoś BOLD'a (eq) z Scitec Lab'u ?? Bo takowy zakupiłem i ciekaw jestem czy działa ??


Zmieniony przez - Klimasss w dniu 2015-07-25 16:32:02

Masa to jest klasa , posłuchaj Klimasa : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 42
Witam ktos cos stosował z firmy TITAN ? chodzi glownie o bolda , treen ,prop ,enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
Oxa genamed i Antek titan. Co o tym sadzicie?

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 1528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9791
Titan bold ok tren a ok prop ok enan nie wiem

MY BODY IS A MACHINE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
Klimasss
Witam. Stosował ktoś BOLD'a (eq) z Scitec Lab'u ?? Bo takowy zakupiłem i ciekaw jestem czy działa ??




Zmieniony przez - Klimasss w dniu 2015-07-25 16:32:02


skoro prop z tego labu nie dziala to liczysz na to ze bold bedzie dzialal? i nie pisze tego jako hejt bez pokrycia.. pare dni temu byl temat z propem tego labu i wynikiem tescia... na miernym poziomie poza tym nie pierwszy raz slyszalem juz zle rzeczy o tym.. pierwsze wypusty ponoc byly spoko dzialalo ale chyba odechcialo im sie sypac proch do oleju i sam olej obecnie lata, powodzenia

Marek2806
no właśnie cena powala jeszcze bez recki 2 razy drozsza :((


co Ty oplatasz za glupoty? lek jest w stałej cenie.. bo nie ma na niego refund wiec tak czy siak kosztuje w granicy 50zl i to 100% odplatnosci za ampe czy masz magiczną recke pokrytą złotem czy zwyczają czy jej brak.. poza tym jak juz wspomniano.. cyklon na tym to jak wbijanie gh.. koszta podobne. nie ruszylbym nawet jakbym mial w ręku bo po prostu tu cena nie wspolgra z uzyskanymi efektami a dobra deke mozna dorwac ug tez

z tego co napisales uderzylbym w shree ap lub vermo z naciskiem na 2 pierwsze. abu nie widzialem deki.. ale moze nie waluja tego jak testa.

Zmieniony przez - GWookie w dniu 2015-07-25 19:39:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 968
Panowie jak tescie androchem albo retro pharm ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 161 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10146
anonimoux
Panowie jak tescie androchem albo retro pharm ?

Obecnie leci meta+susta androchemu i niszczy system. Z treningu za niedługo będą mnie wynosić he he
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium