SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166838

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 563 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11907
Jaki tren ace polecacie? Mam do wyboru genamed, nexium, genesis i shree przy czym genesis i nexium jedna cena a shree delikatnie drozsze
1

Ciągły terror w drodze do chwały...
świat jest z zbyt duży żeby być małym

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 643
koledzy co myslicie o trenbolonie genesis produkcja 2012 , sok mega gęsty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
comeback
ziki2000
electroactiver
Jak cypio, deca, bold i oxa z titana? Na konkurencyjnym forum negatywne opinie w dece nie ma deci, tren syf itp. Lecialem 4 miechy temu suste i wino i dzialalo dobrze






Zmieniony przez - electroactiver w dniu 2015-09-02 16:46:26


Zacząłem deke i tak patrze ze gul się zrobił jak wbiłem 2 ml tzn 500mg i lekki stan zapalny tzn czerwone na udzie jest i bardziej rozgrzane miejsce się zrobiło


Ja miałem dokładnie to samo po trenie ace - kilka amp z pierwszej paczki dawało efekt stanu zapalnego potem już było ok - nie wiem... kwestia przyzwyczajenia się organizmu? Ale tren - przynajmniej który ja miałem - był słaby, zaniżony.
Cholera wie co myśleć o tym labie, duże rozbieżności pomiędzy jakością środków i serii - susta i wino oral były OK, mój tren ace nędza, a przecież wcześniej chwaliło go sporo osób.
Bił ktoś może ich mastera?? Bo ja swojego średnio czuje i zastanawiam się nad zmianą na AP.

Zmieniony przez - comeback w dniu 2015-09-02 17:35:29


Widocznie loteria już jest...o propie słabym już też czytałem na necie ale zaskoczyłem się jak znajomy narzekał na propa a tren ace był ok :D
Ja wbijałem bolda i byłem zadowolony ale to chyba jeszcze 1 partie były...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Stolczuk
Jaki tren ace polecacie? Mam do wyboru genamed, nexium, genesis i shree przy czym genesis i nexium jedna cena a shree delikatnie drozsze


Dużo osób chwali tren ace z nexium...a więc ja bym się skusił na tą firmę...sam mam odłożonego trena E z tej firmy...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie jak ogólnie wypada ten cały Genesis przy labach jak genamed / nexium / dose / shree ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
Ronney88
Bił juz ktoś propa z genesis lub nexium bolesne ??
generalnie jak wyzej wymienione firmy jeżeli chodzi o bolesność


Podbijam i jeszcze pytanie o Antka do wyboru Vermo,shree i genamed co byście wzieli

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ronney88
Podbijam i jeszcze pytanie o Antka do wyboru Vermo,shree i genamed co byście wzieli


vermo kozak, shree również, gena nie testowany ale też tam powinien ładnie zrobić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 409 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10700
Pany jak na chwile obecna test cypio enan i deca z alphy i shree ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 69 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2313
jaki boldenon najpewniejszy teraz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ronney88
Ronney88
Bił juz ktoś propa z genesis lub nexium bolesne ??
generalnie jak wyzej wymienione firmy jeżeli chodzi o bolesność


Podbijam i jeszcze pytanie o Antka do wyboru Vermo,shree i genamed co byście wzieli


Z tych brałem antka Shree, polecam. Rozważyłbym również Vermodje.


lapa19
Pany jak na chwile obecna test cypio enan i deca z alphy i shree ?


Równy dobry poziom.


mystery1989
jaki boldenon najpewniejszy teraz ?


8mies leciałem na zwykłym boldzie Titan i polecam - od września wjechał tribold Titan.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium