SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166870

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
Test E nexium dziala
master z nexiuma - czuc stawy wiec chyba dziala ;P
Tren E Royal - dziala
3

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 11 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 249
Bił ktoś z was propa z Ultra Pharmy i mógłby podzielić się opinią ?

one shoot, one kill, no luck, just skill : )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
krzylo100
Tren Ace Genesis z kodami jak stoi obecnie ?




Topowa pozycja trenowa na ta chwile.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Chyba jakies inne galaxy macie niz te o ktorym ja mysle. Ziomek ladowal trena ace i twierdzil ze petarda jakich malo:) slyszalem ze ta znana stajnia podrobek ma rownierz w ofercie galaxy wiec moze wszyscy macie walki albo moj ziomeczek klamie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Tri tren 150 dose stara szata,warto kluc?

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364460 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669184
jak nic nie sknocili to wbijałem dose parę butli i działało elegancko , akurat tri trena nie biłem
jak masz dila pod nosem weź flakon , po 3-4 iniekcjach będziesz wiedział , bo tutaj zaraz przeczytasz wpisy
od jednego że działa , od drugiego że kujawski
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Dzieki lodziak,no wlasnie z dilem na miejscu problem,a chce przejsc z trenuE na ace,bo mam 50amp ace genesisa i chce ed brac,a przy ostatnich zakupach zamiast E zapakowal tri trena,i szkoda zeby sie marnowalo,a rozkminilem ze polece tri a potem do konca ace.

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 251 Wiek 46 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27863
czytam opinie o Galaxy, od października jadę testo enan/cypio po drodze była metka, znam dwie osoby które jadą na tym, , testowany był jeszcze mix i prop, nikt nie narzeka.


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2016-06-14 09:34:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 110 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4308
Panowie jakie opinie o Pharma Line i Scitec?

"Champions are made not born"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
HIRMAN
Panowie jakie opinie o Pharma Line i Scitec?


u mnie scitec to samo gowno co global i atom
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium