SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Wlasnie kumpel z silowni mi polecil i powiedzial ze ma moc ale wolalem jeszcze inna opinie uslyszec :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Opinie kumpli z realu są najlepszą rekomendacją. Na forum możesz usłyszeć różne opinie na temat labów, ale w realu widać jak co działa, więc bierz śmiało

Ze swojej strony: master e nexium działa git (mój pierwszy kontakt ze środkiem i z firmą) i jestem bardzo zadowolony, za tydzień odpalam mixa genesis, dam znać co i jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
lwp3
Wlasnie kumpel z silowni mi polecil i powiedzial ze ma moc ale wolalem jeszcze inna opinie uslyszec :)



Taka opinia jest najlepszą rekomendacją dla tego laba, więc bierz.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 253 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3813
Jak teraz enan z nexium???

ciągła walka o mięcho;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dziadyga
Jak teraz enan z nexium???


Bilem i dziala bardzo dobrze.


Tomek82_Wwa
Jak to jest z tymi oralami Vermodje ? Dużo ludzi mówi że jak w kartonach są to fejki i lipa. A jeśli są luzem same blistry to że oryginał. Tylko przecież dil może kartony wyrzucić i puszczać same blistry.


Nie odroznisz raczej lipy vermo, od dzialajacej bdb wersji. Ten fejk najczesciej wystepuje w kartonach meta,wino,oxa poki co chyba tylko to narazie podrobili. Trzymac sie trzeba sprawdzonych zrodel. Jak dill ogarniety to Cie nie oszuka.


yoyo20
Jakiego ripa polecacie z prope, masterem i trenem? Czy lepiej kupic wszystko osobno?


One Rip Nexiuma



Zmieniony przez - Aras84 w dniu 2016-08-15 14:08:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 320
wstawialem badania enan na ktorejs stronie wynik byl 2750 bity co 3dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lwp3
Stosowal ktos Testosterone Propionate Primus Ray Lab. ?




Susta bita 500 week szkoda ze skale zamknęli na >100 norma 1-28 foto nie mogę dać bo ponoć za duże ---C__Data_Users_DefApps_AppData_INTERNETEXPLORER_Temp_Saved Images_eb26fe9868be4b4d913ef13fac3a4db6.jpg - Rozmiar pliku jest za duży (max: 1048576 bajtów)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
lwp3
Stosowal ktos Testosterone Propionate Primus Ray Lab. ?




mam npp i mixa , mixa i npp odpalam właśnie ( poszła 1 lotka dzisiaj ) ale będę szły różne firmy tak wiec nie będą wiarygodne moje opinie
ale wykonanie na mega plus mnie zaskoczyło , kilak osób bije różne środki od nich i chwalą u mnie
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 1924 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19638
Mysle ze do 2 tyg zaczne cykl wiec zdam relacje tutaj czy w formie dziennika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lodzianin1
lwp3
Stosowal ktos Testosterone Propionate Primus Ray Lab. ?




mam npp i mixa , mixa i npp odpalam właśnie ( poszła 1 lotka dzisiaj ) ale będę szły różne firmy tak wiec nie będą wiarygodne moje opinie
ale wykonanie na mega plus mnie zaskoczyło , kilak osób bije różne środki od nich i chwalą u mnie



Wstawiłem wynik tesa na Microsoftu dysk mam deke i suste z primisray i wypier.....a z skarpetek po całości https://onedrive.live.com/?authkey=!AEjVME0rQlarKYo&cid=1EFCC1A3ECCF9DD4&id=1EFCC1A3ECCF9DD4!1230&parId=1EFCC1A3ECCF9DD4!489&o=OneUp 
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium