SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
ziki2000
Kumpel który chwalił Tribolda z Titana własnie zakończył chwalenie...partie które miał do tej pory były ok a teraz zakupił obecne partie co są na rynku i stan gorączkowy itd...drugi znajomy to samo...ja za miesiąc ruszma z triboldem odłożonym już w wakacje a więc mam nadzieje że to jeszcze ten co działał


U mnie było to samo, jeszcze tri bolda andro warto by sprobowac

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Arkus P
ziki2000
Kumpel który chwalił Tribolda z Titana własnie zakończył chwalenie...partie które miał do tej pory były ok a teraz zakupił obecne partie co są na rynku i stan gorączkowy itd...drugi znajomy to samo...ja za miesiąc ruszma z triboldem odłożonym już w wakacje a więc mam nadzieje że to jeszcze ten co działał


U mnie było to samo, jeszcze tri bolda andro warto by sprobowac


Też myśle że bedzie dobry Andro chociaż coraz więcej negatywnych opinii zbiera ta firma ale myśle ze nie koniecznie musi tak być bo póki co sam sie nie zawiodłem ale jeszcze mało co brałem z tej firmy...

Obecnie leci bold Nexium i działanie średnie...dawka najpierw 1 gram ew , teraz leci około 1,4 grama ew...8 flakonów za mną a jednak odczucia średnie...możliwe że liczyłem że ta większa dawka coś namiesza pozytywnie a jednak chyba1 gram by był tak samo ok...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 412 Wiek 29 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 23376
Zwiekszenie dawki wcale nie sprawi ze poczujesz srodek mocniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 90 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1065
Panowie bil ktos cypka genamedu??boli tak ja entan i sa stany podgoraczkowe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 92 Wiek 42 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 5604
Biłem w zeszłym roku i Cypka i Enana z Genamedu. Nic nie bolało, nic się nie działo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
kolo61spoko
Zwiekszenie dawki wcale nie sprawi ze poczujesz srodek mocniej


Mylisz się i to baaardzo ...ale to nie temat o tym...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
kolo61spoko
Zwiekszenie dawki wcale nie sprawi ze poczujesz srodek mocniej


że co ??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364453 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669154
ziki2000
Arkus P
ziki2000
Kumpel który chwalił Tribolda z Titana własnie zakończył chwalenie...partie które miał do tej pory były ok a teraz zakupił obecne partie co są na rynku i stan gorączkowy itd...drugi znajomy to samo...ja za miesiąc ruszma z triboldem odłożonym już w wakacje a więc mam nadzieje że to jeszcze ten co działał


U mnie było to samo, jeszcze tri bolda andro warto by sprobowac


Też myśle że bedzie dobry Andro chociaż coraz więcej negatywnych opinii zbiera ta firma ale myśle ze nie koniecznie musi tak być bo póki co sam sie nie zawiodłem ale jeszcze mało co brałem z tej firmy...

Obecnie leci bold Nexium i działanie średnie...dawka najpierw 1 gram ew , teraz leci około 1,4 grama ew...8 flakonów za mną a jednak odczucia średnie...możliwe że liczyłem że ta większa dawka coś namiesza pozytywnie a jednak chyba1 gram by był tak samo ok...


jestem po pierwszych iniekcjach androchemu zobaczymy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 396 Napisanych postów 24621 Wiek 28 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 105095
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to Ciekawe po co się podbija dawki, zastanawiające...hmmm
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium