SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198338

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941412
SalvatoreLucania
Slith
Tak jak wiekszosc boldow, jednym ubija estro innym nie.


To fakt tylko tak jest obecnie, a mnie zastanawia dlaczego 10-20 lat temu bold nie zbijał nikomu estro? Pytanie retoryczne


10-20lat temu to mało kto w ogóle badał estro


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2018-08-24 15:28:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 13586
SalvatoreLucania
Slith
Tak jak wiekszosc boldow, jednym ubija estro innym nie.


To fakt tylko tak jest obecnie, a mnie zastanawia dlaczego 10-20 lat temu bold nie zbijał nikomu estro? Pytanie retoryczne


Tak jak napisal e-lite jest caly temat o boldzie, tu nie ma co zasmiecac. Tam poczytaj jest troche ciekawych interpretacji tego zagadnienia:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Panowie Clen z db jak leciec najlepiej?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887433
To nie temat od takich pytań. Załóż swój temat z ankietą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94941 Napisanych postów 364925 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670488
Kroker
Panowie Clen z db jak leciec najlepiej?


Systematycznie
Nowy temat plus ankieta

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 735 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26208
Panowie na trt używam cały zcas prol i omke lecz ekonomicznie patrzeć lepiej wychodzi ug chciałbym dowiedzieć sie opinii na temat androchem enant 250/ 1ml czy jest ból po iniekcji lub coś sie dzieje stany zapalne itd z gory dziękuje za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887433
Ból po iniekcji i stany zapalne to bardzo indywidualna sprawa

Sam osobiście jeszcze nigdy nie doświadczyłem tego stanu na andro.
Co do samego labu jak najbardziej godny polecenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
Kroker
Panowie Clen z db jak leciec najlepiej?


jest pare schematow brania clenu zaloz swoj temat z ankieta
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170978
Poziom wykonania ug w ostatnich latach znacznie się poprawił, dawno nie miałem jakiś poważnych powikłań po strzale, ostatnio jak kojarze to po titanie,
tak to szedl genamed, bm, androchem, primus, ap, balkan, nexium, advanced, gep, squibb, swiss, genesis, shree,
to co z tych labow bilem nigdy nie spowodowalo jakiegos bólu, stanu zapalnego, jedynie lekkie dyskomforty
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
W które NPP celować mam do wyboru Genamed Nexium Magnus ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato