SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
No półtora butli pisałem wcześniej ok 5 tyg 300mg week to już powinno być czuć chyba że się mylę?
1

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
tomalblade
Kur...toscie mnie zdolowali z tym acetem z andro ;) to nie bede ryzykowal ze akurat na ta partie trafie. To jaki acet byscie polecili? Ions/swiss/nexium? czy tylko cena sie kierowac? Chociaz nex ma 75/ml wiec juz na starcie niby gorzej wypada?
Mam jeszcze pytanie odnosnie waszych odczuc na trenie a i e. Jak jest u Was z masa na roznych estrach? Chodzi mi o ilosc/jakosc jezeli wogle odczuliscie jakas roznice? Bo ja tylko na trenie a bazowalem do tej pory i nie wiem czy podjechac pod e i sie pobawic czy zostac przy acetacie ktory znam i lubie ;)


z czym cię zdołowali ?? andro ma dobre środki nie będziesz zawiedziony
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
kaczo
No półtora butli pisałem wcześniej ok 5 tyg 300mg week to już powinno być czuć chyba że się mylę?



A to nie widziałem posta. No powinno być czuć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513
Testuje ktos orale firmy biotech i infekcje EM-el działaja czy lepiej celowac w inne laby?

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 984 Napisanych postów 2953 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94266
Ja cały czas bazuje na andro. Długi tren robił pięknie. Wyszła jedna partia gorsza i nie ma co drążyć

kaczo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940783
Od kilku lat wszystkie cykle opieram na labie Androchem i jeszcze nigdy się nie zawiodłem na żadnym środku a przerobiłem prawie wszystkie...
Co do trenu E Andro to leciałem ostatnio kilka miesięcy i petarda przy śmiesznej dawce robił pięknie...teraz przeskoczyłem na PBlab i też bardzo dobry trenik...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
rowniez opieram cykle na andro i nigdy sie nie zawiodlem cena dzialanie bdb

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 47 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 8702
ja z tren E andro musiałem przejść na ace bo w nocy mnie taka zgaga łapała - czułem dosłownie jakby się refluks odzywał ..
wszystko podchodziło do gardła . dosłownie wyrywało mnie ze snu - stawałem na baczność przerażony .. odstawiłem i wszystko wróciło do normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
pitbull82
robertjudi
Nexium latają fejki?
chyba jednak są bo pojawiają się informacje o oleju Kujawskim stanach zapalnych itp na Fb kilka osób odradza nexium a ten lab wszyscy generalnie polecają


Bzdury jakieś , nigdy jeszcze nie miałem nawet bólu po inj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Ja własnie w sobote odpaliłem trenik z PBlab ale ace
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium