SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166921

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
MarcelQ
logic123
Panowie nordic pharmacy? Nowosc a jak z jakoscią?


Nordick byl juz kilka ladnych lat temu i wszystko zgodne z etykieta, tylko nie wiem czy to o czym ja mysle, to to samo o co pytasz, pewnie nie


nordic = R-P = C-Px :)

ciekawe czy ktos odgadnie :)

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
mapetttmapettt
MarcelQ
logic123
Panowie nordic pharmacy? Nowosc a jak z jakoscią?


Nordick byl juz kilka ladnych lat temu i wszystko zgodne z etykieta, tylko nie wiem czy to o czym ja mysle, to to samo o co pytasz, pewnie nie


nordic = R-P = C-Px :)

ciekawe czy ktos odgadnie :)



PS nordic jest ok. badania w z hamiltona sa nawet co do stezenia. w tych czasach kazdy powinien je miec przynajmniej....

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Niezly algorytm z tym nordick, tylko nie rozumiem czy to rename czegos czy sugerujesz, ze z tej samej beczki lane?

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 36 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 959
mapetttmapettt
mapetttmapettt
MarcelQ
logic123
Panowie nordic pharmacy? Nowosc a jak z jakoscią?


Nordick byl juz kilka ladnych lat temu i wszystko zgodne z etykieta, tylko nie wiem czy to o czym ja mysle, to to samo o co pytasz, pewnie nie


nordic = R-P = C-Px :)

ciekawe czy ktos odgadnie :)



PS nordic jest ok. badania w z hamiltona sa nawet co do stezenia. w tych czasach kazdy powinien je miec przynajmniej....

Biję obecnie nordick pharmacy i jestem bardzo zadowolony. Tak jak kolega wyżej pisze przekonały mnie głównie te badania, wyglądają bardzo wiarygodnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3964 Napisanych postów 4473 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 182558
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364461 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669185
SalvatoreLucania
Ziomeczku to nie temat z rebusami tylko PL Realia i tu sie opnie pisze jak co klepie


Amen

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 565 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 23445
Medical pharma klepie to czy lipa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
lodzianin1
Arrnold
Jak wygląda z boldkiem PBlab? Ktoś brał, robił badania etc?
Wiem, że testy chwalone




Zmieniony przez - Arrnold w dniu 2018-08-24 12:51:16


Pblab ma.dobre środki

Dokładnie jak wyzej. Dzis dorzucam cypka z PBlabu i juz nie moge sie doczekac az sie wkreci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 951 Wiek 71 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 14423
HEMP GIE
Medical pharma klepie to czy lipa?



poszukaj androchem bioniche moderion BM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 23
Witam serdecznie chciał bym poznać szczegóły na temat galaxy metandienon czy ktoś brał jakie efekty ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium