SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167291

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364472 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669210
juVe95
Panowie w jakie czarnorynkowe HCG celowac ovigil czy "grecki" pregnyl?


Obie pozycje dzialaja.
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
juVe95
Panowie w jakie czarnorynkowe HCG celowac ovigil czy "grecki" pregnyl?



Bije oba praktycznie na zmiane, preg nie tylko grecki różne z eu, działa wszystko. Kolega teraz przywalił nowe HCG z Nouveaux witalność up także też pewne HCG już jest.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Frankiln062
Chłopy ... bo tak się zastanawiam który Master teraz najpewniejszy bo jedni mówią tak drudzy srak i chciałbym jeszcze waszej opinii zasięgnąć
tylko proszę o takie opnie czysto informacyjne kto bił i działało tak jak ma byc



Aktualnie leci u mnie Masteron z Bioniche, kiedyś się sprawdził więc znowu do niego wróciłem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
Frankiln062
Chłopy ... bo tak się zastanawiam który Master teraz najpewniejszy bo jedni mówią tak drudzy srak i chciałbym jeszcze waszej opinii zasięgnąć
tylko proszę o takie opnie czysto informacyjne kto bił i działało tak jak ma byc


Parę miesięcy temu bilem mastera z andro i działał elegancko ale potem przeszedłem na alchemie pro i była petarda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
sorry panowie moze za głupie pytanie, ale pierwszy raz weszłem na strone Nouveaux. Produkty wyglądaja pięknie. Testował ktoś ich hgh i badał po nim jak igf rośnie?. Mają dile juz to w ofercie czy paczki zamówione od nich przechodzą normalnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Bilem NV i bije, zakres 6-10iu ed. Nie badalem ale widze ze jest petarda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364472 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669210
Wbilem 4 op novoeuxa teraz nie dawno skonczylem i przeszedlem na andro
Ale tez nie badalem, ale moim zdaniem dziala ok tylko ja skromnie 4 jm dziennie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Nouveaux ma już wypracowaną opinie i jest ona na plus, także warto trzymać się też tego laba. W moim otoczeniu jeśli chodzi o gh/igf/peptydy itp... to lecą głównie Biopeptide, Nouveaux i EC.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 880 Napisanych postów 6619 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 267536
Lodzianin a igf badales może na andro?

MASA MASA MASA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94514 Napisanych postów 364472 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669210
Badalem ale nie pamietam wynikow. Mam na poczcie od kolezki wyniki andro hgh jak wroce do domu wrzuce aktualne.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium