SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167399

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
a co z boldem ? bo jednak to priorytet na chwile obecną mam dostęp do tego co podałem

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z tego co już wielokrotnie pisał krzykacz że bije z titana i jest bdb. bił zwyczajnego i teraz tri bolda, pisał parę stron wstecz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66852
na oxe Titana się sparzyłem w wakacje i prop strasznie bolesny nawet u mnie na siłce z oferty znikł

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Strong_Test
laski wcinają też oxe z andro chem i jest bdb



troche sie chyba zapedziles z tym podlapanym tematem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 328 Wiek 45 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 14244
Egze
Jak tren a z androchemu ? Robi konkretnie czy lepiej zainwestować w co innego ? Dose jak sie teraz ma ?


acet nexiuma robi bardzo dobrze jeśli masz dostęp, dose w ubiegłym sezonie było ok leciał wtedy na przemian z genamedemi spisywały się prawidłowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
żeleś
Biosira , Alchemia PMP - bold mnie interesuje ewentualnie oxa (tu Alchemia odpada) testował ktoś ?może polecić lub odradzić


oxa vermo, nexium, balkan, alpha

papasmerf1989
Tren ace i masteron krótki w co celowac ?


1ml/amp - Genesis, Alpha, Vermodje, Altima, ...
10ml/vial - Nexium, Genamed, Androxen, Zantex, ...
kwestia do czego masz dostep i jak stoisz z funduszami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
Ace androxen Genesis amp nexium wszystkie brane i wszystko działa jak należy mastera z alphy dopiero zaczynam więc dam znać niebawem jak działa później poleci one rip nexium więc też się podzielę wrazeniami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
Aras ace Genamed brałeś jakoś niedawno? Albo ktoś z Twojego otoczenia bo się przymierzam żeby do mastera dorzucić. Sorry za spam zapomniałem edytowac


Zmieniony przez - sebster w dniu 2016-02-29 21:54:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ja bralem ale dosc dawno, robil robote. W moim otoczeniu Genamed popularny lab od dosc dawna i na tym samym dobrym poziomie.
Tylko jesli zadowolony jestes z Nexiuma, Genesisa to jest sens zmieniac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
tren A z gena kumpel aktualnie wcina bdb master genamed db ale lepszy nexium i AP

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium