SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167047

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Proszę o opinie na temat soków z Androchem? Warto spróbować? I jeszce jedna nowość dla mnie to soczki z Medical Pharma. Warto inwestować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 280 Napisanych postów 5221 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72491
Androchem wszyscy chwalą

"You're not dieting for f***ing taste motherf***er, you're dieting for the results the dieting is gonna give you. Shut the f*** up and eat that shit"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
marrcii
Proszę o opinie na temat soków z Androchem? Warto spróbować? I jeszce jedna nowość dla mnie to soczki z Medical Pharma. Warto inwestować?


andro w ciemno bierz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 362 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 5341
Jak wyżej bierz śmiało.Ja lece teraz cypka z androchemu i jest kosa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Dzięki bardzo za odp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 347 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 20103
Susta , cypio z androchem działa bardzo dobrze ,więc bierz śmiało. Co też ważne to po sokach z androchem niema żadnych stanów zapalnych i tym podobnych jazd . Androchem ma bardzo dobrą czystość środków. Jedynie po tritrenie czułem lekki dyskomfor. Teraz bije suste i tren e , wchodzi gładko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
metakreta
Jak w ostatnim czasie prop, tren a ,master z dose ?



Brałem propa inpp i działały propa nawet niedawno, kumpel brał dekę działała, o trenie niestety nie znam opinii ze środowiska, ale ogólnie na dose u nas nie narzekają .

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 417 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20513
metakreta
Jak w ostatnim czasie prop, tren a ,master z dose ?
propek dose w nowej szacie i master daje rade

marsaw

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 1503 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 42355
duzo roznica miedzy propem i npp genamedu a nexiumem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 254 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 52790
wolfidexter
Panowie jak tura z androchemu?

jak byłem na początku maja w Polsce to ogarnąłem znajomemu zapas turki z Andro. Ostatnio mi wrzucił zdjecie, że poszło mu 200 kg na skosie dodatnim gdzie przy mnie brał 170 z pomocą. Z tego co mówi to 600 prop/week 50 tura, przy czym propek Andro albo Genamed.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium