SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167126

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16998
MARCIN n2o
damssj2
Panowie TREN ACE. Do wyboru bioniche, dose generics, titan, vermodje, primus ray czy shree?
W co warto zainwestowac? Pytam tylko i wylacznie tych ktorzy mieli osobiscie stycznosc?



Wziałem opk Primusa na test i do Cybera nie ma polotu. Bo lecialem flakon Cybera i dałem Primusa.


Jaka dawka leciala? Zastanawiam sie pomiedzy primusem a shree..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
100e2d i przeszedłem na 60mg ed

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
leciales 10 shotow 100mg e2 Cybera i przeszedles na 60mg ed Primusa i Primusa jednak lipa.

dobrze Marcin rozumiem??


Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2016-07-05 20:00:02

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
damssj2
MARCIN n2o
damssj2
Panowie TREN ACE. Do wyboru bioniche, dose generics, titan, vermodje, primus ray czy shree?
W co warto zainwestowac? Pytam tylko i wylacznie tych ktorzy mieli osobiscie stycznosc?



Wziałem opk Primusa na test i do Cybera nie ma polotu. Bo lecialem flakon Cybera i dałem Primusa.


Jaka dawka leciala? Zastanawiam sie pomiedzy primusem a shree..


bierz primusa z tej dwójki

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
belmont1990
Dziki, jaki możecie polecić pewny i sprawdzony enan??
Dil poleca primus ray laboratories lub bioniche z obecnego sortu, szykuje się być długo ON więc potrzebuje porady.



Oba laby będą na dobrym poziomie. Masz więcej floty inwestuj w Primus, masz mniej zgarnij Bioniche. Różnica jedynie w cenie, jakość ta sama - dobra.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Mocny leciałem 100mg e2d Cybera i robił robote. Tak samo moj koleżka którego prowadze leciał podobnie. Wziałem po opk. Primusa na test skoro nowy lab to pewnie robi robote. No i zdziwiłem się, a dawałem primusa 60mg dziennie. czyli 120mg e2d wychodziło. Cypio i enan robi na pewno robote bo koleżka robił badanie na Cypio a drugi leci enana i widze ze ładnie go robi.

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7992
Enana z Primusa również posiadam i działa świetnie. A tyle śmiechu było z tego labu jak parę miechów temu się coś napomknęło o nim. Że to chińszczyzna i dziadostwo. A jednak nie jest to prawda. Samemu warto sprawdzić i wyrobić sobie opinie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 26317 Wiek 110 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 135734
Testy ogółem działają w większosci firm. Bold tez na podkładzie leci u koleżki zobaczymy za kilka tygodni. Wygląd na prawde niczego sobie, na poziomie alphy jak dla mnie. Ale niestety mialem wieksze nadzieje na trenik.


Zmieniony przez - MARCIN n2o w dniu 2016-07-05 21:52:40

>Trening czyni mistrza<

Zabija nas to co najbardziej kochamy..


SFD Team

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 26 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2663
Panowie potrzebuję opinii na temat Mastera z Infinity i Clena z DB pharma , pomoże ktoś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Clen z db bardzo dobry
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium