SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166208

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
GWookie
dybuk6.6.6.
Arkus P
No ja Ci powiem co jest nie halo, ani ja ani Ty ani nikt inny przy tym nie był ;) to jedno a drugie że może idzie jeszcze coś innego w czym miało być coś a jest też teść, możliwości jest wiele

To pierwsze co mi przyszło na myśl,bije propa razem z 100 mg NPP Balkana e2d, kody wchodzą, wygląda standardowo ale może tam jest test, bo wiadomo wynik tak wysoki nie powinien byc. W przyszłym tygodniu zbadam prolaktyne,może coś to mi powie,chociaz mi tak łatwo prolka nie wybija.Chyba że naprawde wiecej dorzucili do propa, bo nigdy prop mnie nie bolał, obojetnie jaki wbijałem, a tu troche bolące iniekcje.


ten wynik to jakies 2 x wiecej niz powinno byc, wiec dolewka mocno premium no ale tak jak Arkus mowil.. nie bylo nas przy tym

Wyglada na to że spora dolewka,prolaktyna up
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 382
wyglada na to ze sugerowanie sie wysokoscia wynikow badan testa z krwi ma sie nijak do zawartosci mg w towrze

ON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
huwei
wyglada na to ze sugerowanie sie wysokoscia wynikow badan testa z krwi ma sie nijak do zawartosci mg w towrze


bo jakis "spec" tak powiedzial?

no dobra to teraz troche praktyki, osoba z niedoborem testosteronu, problemami tego typu ma na starcie badanie majace na celu zbadanie poziomu testosteronu.. nastepnie dostaje iniekcje z testosteronu, srednio dawka wynosi ok 200mg / 2-3 weeks, nastepnie sa robione badania w celu sprawdzenia czy dany osobnik osiągnął norme.. zazwyczaj ta dawka jest odpowiadająca normie lub ciut ją przekracza.

idac tym tokiem myslenia dalej, 200mg dzielone na 3 tyg daje nam ok 66mg / week, czyli tyle ile produkuje zdrowy czlowiek.. tak wyglada to od strony leczniczej, wiec czemu kierowanie sie badaniami krwi nie bedzie "mniej wiecej" obrazowac nam stezenia mg tescia w flakonie?

dlatego na niektore wypowiedzi trzeba przymykac oko kolego.. jesli po wbiciu 250mg tescia nie przekroczymy normy to jasne jest to ze jest tam maksymalnie 1/4 stezenia


Zmieniony przez - GWookie w dniu 2016-05-21 20:56:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
huwei
wyglada na to ze sugerowanie sie wysokoscia wynikow badan testa z krwi ma sie nijak do zawartosci mg w towrze


No jasne. Teraz zmierzamy do tego, że jak komuś na 500mg testa/ week poziom we krwi wyjdzie +50% czy x2 to będzie mu się wmawiać, że towar jest git bo wyniki nic nie znaczą a to, że ktoś inny na tej samej dawce z innego laby będzie miał 4-5x górna granica to wynik działania sił nadprzyrodzonych

Tak się robi ludziom wodę z mózgu, najpierw wciska się szajs, potem rozpropagowuje się kilka teorii, które w rezultacie potwierdzą, że szajs jest the best.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
KruQ
huwei
wyglada na to ze sugerowanie sie wysokoscia wynikow badan testa z krwi ma sie nijak do zawartosci mg w towrze


No jasne. Teraz zmierzamy do tego, że jak komuś na 500mg testa/ week poziom we krwi wyjdzie +50% czy x2 to będzie mu się wmawiać, że towar jest git bo wyniki nic nie znaczą a to, że ktoś inny na tej samej dawce z innego laby będzie miał 4-5x górna granica to wynik działania sił nadprzyrodzonych

Tak się robi ludziom wodę z mózgu, najpierw wciska się szajs, potem rozpropagowuje się kilka teorii, które w rezultacie potwierdzą, że szajs jest the best.


dokladnie.. bo hajs ma sie zgadzac kolego niestety.. podpisuje sie pod ostatnim zdaniem "rencami i nogami"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ludzie byli, są i będą naiwni, trzeba tylko wiedzieć jak to wykorzystać
1

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 1816 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 31197
Panowie med tech propka 2ml 200mg ktos bił?

2 kroki w przód jeden w tył i tak do usranej śmierci

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 447 Wiek 49 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 43088
huwei
wyglada na to ze sugerowanie sie wysokoscia wynikow badan testa z krwi ma sie nijak do zawartosci mg w towrze

Przemyśl następnym razem co chcesz napisać,bo piszesz głupoty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 680 Napisanych postów 6778 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66847
miał ktoś kontakt z noble labs

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
Siemka jak prop z nexium i adrochemu?? Druga sprawa jakiego mastera krotkiego polecicie?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium