SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167311

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
Arkus P
Mam tego świadomość, byli i tacy co umieli stwierdzić czy tab ma 10 czy 8 mg


haha moze po medycynie byli to wiesz %
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
wmichal90
widze ze platinium chawalony. ale androchem sam moge polecic

Na dniach schodzę z teścia Platinium właśnie i jeśli będzie następny raz to wrócę do tej firmy na bank. I prop i enan git.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 96 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14527
Ponowię pytanie, bo przepadło w gąszczu innych jak HCG Keifei pakowane 3 x 5000ui
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
Żubroń
wmichal90
widze ze platinium chawalony. ale androchem sam moge polecic

Na dniach schodzę z teścia Platinium właśnie i jeśli będzie następny raz to wrócę do tej firmy na bank. I prop i enan git.


to narobiliscie mi mix w glowie :) andro mam pewne w dobrej cenie i sprawdzone na sobie. platinium moge miec rowniez w dobrej cenie :p i zostac przy andro czy spróbować platinium
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
wmichal90
Żubroń
wmichal90
widze ze platinium chawalony. ale androchem sam moge polecic

Na dniach schodzę z teścia Platinium właśnie i jeśli będzie następny raz to wrócę do tej firmy na bank. I prop i enan git.


to narobiliscie mi mix w glowie :) andro mam pewne w dobrej cenie i sprawdzone na sobie. platinium moge miec rowniez w dobrej cenie :p i zostac przy andro czy spróbować platinium


Rozczulasz sie jak gdybys brał kredyt na 20 lat i nie mógł wybrać banku . Jedno i drugie będzie dobre a skoro cos sam możesz polecić to nie wiem o czym mowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
to nie kwestia rozczulania sie czy cos tylko ze tak okresle dobra sytuacja gdy np z andro nie bedzie np propa to wiem ze moge z platinium wziasc jako zastepce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Ja akurat brałem pod uwagę tylko soki w ampułach. No i postawiłem na Platynę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
Żubroń
Ja akurat brałem pod uwagę tylko soki w ampułach. No i postawiłem na Platynę.


niby ampy wydaja sie pewniejsze ale mam czasami problem z lamaniem ampy i nie zawsze to wygodne jest np jak bijesz 1,5ml
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Życie to sztuka kompromisów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 266 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 12758
nie da sie ukryc ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium