SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166249

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
Titana doradzam odpuścić, ten master tu wtopa którą ja niestety już zaliczyłem. AP jest w porządku, mogę polecić - reszta nie wiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 205 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2146
radditz
Master krótki i Deka w co celować ? dose/bioniche/titan/biosira/euro czy tutaj w droższą AP ?


Dose, AP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 181 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7581
Prop bioniche, dose, euro, titan mieszane opinie u mnie na 1 działa na 2 nie. - za ap nie ma sensu przeplacac.
Npp bioniche, dose, ap
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
wicher91
Witam jaki polecacie turanabol mam do wyboru eromed, malaya Tiger, biosira i platinum?


Biosira zawsze robila robote i na to bym postawil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 85 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 728
xanodrol malay tiger 5mg stosował ktoś? bo posiadam 300tabl i nie wiem czy dodac do cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 674 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 27114
thugnwk
Chłopaki.

Tura z EUROMEDU. Mam dostęp w świetnej cenie ale nie chciałbym w środku Mety czy innej mieszanki. Ktoś testował?


ture z euro testowałem na początku tego roku
na pewno nie jest tak dobra jak z cybera, ale na pewno w środku siedzi tura ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Arkus P
A jak to jest z tym BM, bo nie wszystko się zgadza,
na stronie mają pudelka 3x2ml a w obiegu są 6x2ml


Czasami zamiast promować nowy under lepiej podszyć się pod jakiś znany ;) ostatnio widać modne to się zrobiło..."nowy genesis" itp...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
ziki2000
Arkus P
A jak to jest z tym BM, bo nie wszystko się zgadza,
na stronie mają pudelka 3x2ml a w obiegu są 6x2ml


Czasami zamiast promować nowy under lepiej podszyć się pod jakiś znany ;) ostatnio widać modne to się zrobiło..."nowy genesis" itp...


Grunt to sie podszyc pod cos co ma renome, ale jak sie ktos podzywa np pod kopie bioniche, albo genesisa ktory jest kulany chyba w co drugim panstwie europy i nie tylko to jest dla mnie porazka
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
we flakonach moze i tak, ale w ampach widzialem jak na razie 2 wersje.Dopiero
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
pzap7
Witam. Jak NPP z galaxy, ewentualnie z jakich labów polecacie?? Pozdrawiam


Galaxy OK.


thugnwk
Chłopaki.

Tura z EUROMEDU. Mam dostęp w świetnej cenie ale nie chciałbym w środku Mety czy innej mieszanki. Ktoś testował?


Spokojnie, będzie tam tuta.


wicher91
Witam jaki polecacie turanabol mam do wyboru eromed, malaya Tiger, biosira i platinum?


Wszystkie laby będą działały, kwestia wyboru.


radditz
Master krótki i Deka w co celować ? dose/bioniche/titan/biosira/euro czy tutaj w droższą AP ?


j/w, kwestia indywidualnych preferencji co do wyboru labu i pewnie cen.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium