SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166587

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
marcin1108
Jaka tura i prop na chwile obecna ?


Wiekszosc propow bedzie dzialac. Ja ostatnio lecialem bioniche 1ml i chyba PRL - wszystko ok.

Turanabol jaki podjadalem to biosira i balkan i oba bdb. Znajomy calkiem niedawno jadl biosire i rowniez chwalil.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 23 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1093
Witam Panowie stosował ktoś Test-enanthate 250 z GREECE PHARMA GP lub Bold 200 z PHARM CHEMICAL? Proszę o odpowiedz. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Andrev19
Witam Panowie stosował ktoś Test-enanthate 250 z GREECE PHARMA GP lub Bold 200 z PHARM CHEMICAL? Proszę o odpowiedz. Dzięki



Z PC brałem nandromix/mix-300/mix-325, wszystko fajnie robiło. Ale to było bardzo dawno temu. Ogólnie lab spoko.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Pomperiusz
rkarpinski
Androchem propa podbijałem ostatnio i robi dobrze. Kumpel leci turę od nich i również chwali.
Cyber i Nexium tura też działają.

tak prop działa wbiłem od nich z 4 flakony i ture bralem i tez dzialala ale propa jeszcze bardziej polece z bioniche bilem kilka miechow temu teraz znowu za 4 dni pojdzie bioniche po andro jak dla mnie prop o poziom wyzszy jeszcze lepiej go czuc niz andro.



zawsze mnie zastanawia jak to czuć lepiej propa? jakie objawt itd

bo wbilem trochę

i ok menta tren master deca to czuję

ale testa to powyżej 1.5 g.dopiero czuję ale propa nigdy

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
sHarkYy
IONS PHARMACY próbował ktoś coś z tego?


Wykonanie fajne i srodki maja bardzo dobre. Zakupione juz? Co planujesz wbijac?

marcin1108
Jaka tura i prop na chwile obecna ?


Tura jak i prop szukalbym z Nexium, Genesis amp ora blistry i Ions Pharmacy.

luk321
Jakie opinie test cypio z alpha pharma


Jesli masz oryginal to dobry cypek AP zawsze mialo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Panowie bił ktoś ostatnio master e z nexa i npp?


Zmieniony przez - rk24 w dniu 2017-10-23 22:29:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 717 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 52857
snara
Pomperiusz
rkarpinski
Androchem propa podbijałem ostatnio i robi dobrze. Kumpel leci turę od nich i również chwali.
Cyber i Nexium tura też działają.

tak prop działa wbiłem od nich z 4 flakony i ture bralem i tez dzialala ale propa jeszcze bardziej polece z bioniche bilem kilka miechow temu teraz znowu za 4 dni pojdzie bioniche po andro jak dla mnie prop o poziom wyzszy jeszcze lepiej go czuc niz andro.



zawsze mnie zastanawia jak to czuć lepiej propa? jakie objawt itd

bo wbilem trochę

i ok menta tren master deca to czuję

ale testa to powyżej 1.5 g.dopiero czuję ale propa nigdy



ja akurat czuje lepsza pompke troche i latwiej sie zaplanowany trening przechodzi ze tak powiem mi sam prop tak zryl badania prolaktyna estradiol itd jestem bardzo na propa czuly
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 227 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32187
Jakie laby oprócz ANDROCHEMUu maja w swojej ofercie tren base??

Raz sierpem, raz młotem w CZERWONĄ HOŁOTĘ !!!!!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870246
Squibb i AP ma. Brałem wszystkie, squibb ciut mocniejszy ale andro też bdb. Alphe jakoś słabiej czułem. Plus andro że jest na oleju nie na wodzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 513 Napisanych postów 715 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 44962
rk24
Panowie bił ktoś ostatnio master e z nexa i npp?



Zmieniony przez - rk24 w dniu 2017-10-23 22:29:48


Master krotki czy dlugi i npp Nexiuma polecam z czystym sumieniem
2
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium