SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166161

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
steroid_fa
Nie są drogie, bo powiedzmy po 2, 3 dychy droższe na przysłowiowym "propie", natomiast stężenia środków tych labów są tak samo kwestionowane jak i innych. Czas sie skrzyknąć w pare osób i machnąć swój lab





Zmieniony przez - steroid_fa w dniu 2016-01-16 10:36:56


Ja biorę przedę wszystkim , apteczną omkę lub prolkę, prolo. Idąc twoim tokiem myślenia , to prolo wcale się nie opłaci, jednak dla mnie zawsze apteka ug i testosteron który najczęściej stosuje, zawsze wybiorę aptekę, nie zaprzecza że oczywiście bije ug, bo lekarka wylicze mi omkę i prolkę to minie wystarcza, to jest jedyny powód , wyłączając propa , dlaczego bije jakiekolwiek ug.

Natomiast jak masz na myśli jakość vs stężenie drogich labów pewnie że nie ma jakiejś gwarancji że nie dostanie się kujawskiego jako bonus zanieczyszczony lub zaniżony produkt..
Dlatego dyskusja wokół testa , statycznie tani ug vs drogi ug, pamiętaj że diil zawsze gada to, na czym ma największe bicie, to nie jest,, instytucja charytatywna tylko człowiek który ma z czegoś jakieś profity, czasami jednak tanie ug mają bardzo dobre serie zwłaszcza na początku,. Inna sprawa jest z drogimi produktami jak , oxa czy primka , tutaj tanie ug na mój głupi rozum, myślę nie puszczają ori.

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-16 12:13:44

Zmieniony przez - wnc1964 w dniu 2016-01-16 12:14:17

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41397
niestety frajerzy z global/vast/scitec/royal.. wszystko to jedno i to samo gowno robiace ludzi w chvja od paru dobrych lat, wypuscili tez podrobke dose.
takze trzeba uwazac i brac ze sprawdzwonych zrodel. wtedy problemu nie bedzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 30 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4242
masarnie
Panowie jak enan galaxy/eurochem i prop z galaxy ?

smialo mozesz brac galxy,solidny lab
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 852
Witam,
Jakies opinie na temat enana od BM ?


Zmieniony przez - AlienShock w dniu 2016-01-16 16:50:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1336
masarnie
Panowie jak enan galaxy/eurochem i prop z galaxy ?
srodki z tego labu działaja chociaz z enanem po inj troszke problemu bo pobolewa i czasem robia sie guzki ale mozliwe ze tylko ja tam mam zeby zaden zaraz nie powiedział ze zle inj robiona nie ,inj robiona dobrze bo wbiłem juz kilkanascie flakonow wiec jakis staz w biciu jest:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 80 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 10380
galaxy bdb

skinol1977

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 107 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1336
highpriest
niestety frajerzy z global/vast/scitec/royal.. wszystko to jedno i to samo gowno robiace ludzi w chvja od paru dobrych lat, wypuscili tez podrobke dose.
takze trzeba uwazac i brac ze sprawdzwonych zrodel. wtedy problemu nie bedzie.
masz racje tylko jak juz wspominałem w zaleznosci gdzie klepane kumpel z siłki leci na atomie i globalu wiec cos wiem o tym brane prosto od producenta heh:p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 63 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1016
bił ktoś nandro mix z androchemu bo ciekawi mnie??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
Ja nie bilem ale dece tak i bardzo dobra, ogolnie srodek dla mnie jak znalazl bo sam sobie czesto mixuje npp z dd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2489 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 47642
B.M. PHARMACEUTICALS India - przybijata ?

>> JUICE IRELAND TEAM <<

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium