SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167117

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
swissa u mnie wbijają i chwala sobie ,prop to jeden z najtańszych środków

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 867 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6698
Swiss,malay,vermodje,genamed,nexium,glownie ena i deke lub bolda chodzi o najewniejsza firme tak abym sie nie zastanawial czy jest tam cos w srodku czy nie :) ? i jeszcze co to za firma PBlab slyszal ktos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 114031
saly26
Swiss,malay,vermodje,genamed,nexium,glownie ena i deke lub bolda chodzi o najewniejsza firme tak abym sie nie zastanawial czy jest tam cos w srodku czy nie :) ? i jeszcze co to za firma PBlab slyszal ktos


Z tych które wymieniłeś to tylko vermodje bym odrzucił reszta pewniaki. Ja z tego PBlab wbijałem enan i działał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
saly26
Swiss,malay,vermodje,genamed,nexium,glownie ena i deke lub bolda chodzi o najewniejsza firme tak abym sie nie zastanawial czy jest tam cos w srodku czy nie :) ? i jeszcze co to za firma PBlab slyszal ktos


swiss
mt
nexium
to na pewno nie wiem jak vermo teraz totalnie i genamed
PB lab ma dobre soki również

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
W jaka firme teraz celowac? Biotech, medina, alpha zeneca, swiss, ions, nexium, malay, central, medical, domestic, balkan, genesis, atom labs, olimpic? Bede celowac w enana, suste, bolda, mete i ewentualnie npp/deka. Biotech przebija wszystkie cenowo.


Zmieniony przez - damianz96 w dniu 2018-03-25 22:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Hej, jak teraz stoi npp i prop, enan ? czy dalej celować w alpcha i schree, dawniej wg mnie napewniejsze firmy czy może uda sie trafić coś z jelfy w teściach ??

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Żubroń
Vense
proviron malay tigera tez wam sie tak rozpuszczał w ustach jak by sie wapń lub gips jadlo ? nie wiem czy tak ogarniete zostały tabsy czy serio jest coś nie tak bo jedząc oryginała to wiadomo bez porównania, tabsy twarde , ze az ciezko przegryzc. sprzęt im siada? :D haha

Ich provi nie brałem ale np oxa czy tura - tabsy zachowują się tak, jak mówisz. Andro ma tabsy b. twarde, Platinium i Gep twarde, Biosira średnio twarde no a Malay miękkie. Wybór masz spory A na poważnie - tak jak piszą koledzy - nie ma to znaczenia.


Jesli chodzi o rozplywanie sie tabsow w ustach to sa trzy mozliwosci ze albo slabo prasowane tj. Za malym naciskiem, brak substancji klejacych lub dodana substancja rozsadzajaca po kontakcie z wilgocia. Sama zawartosc substancji pozadanej nie ma na konsystencje najmniejszego wplywu. Wszystko to tzw wypelniacze i tyczy sie to wszystkich tabletek. Nie tylko sterydow. Smak czy konsystencja moga byc przerozne. Mozna tez nadawac kolory lub powlekac tabsy warstwa ochronna aby wchlanialy sie w przeznaczony, do tego miejscu np: jelitach a nie zoladku.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
damianz96
W jaka firme teraz celowac? Biotech, medina, alpha zeneca, swiss, ions, nexium, malay, central, medical, domestic, balkan, genesis, atom labs, olimpic? Bede celowac w enana, suste, bolda, mete i ewentualnie npp/deka. Biotech przebija wszystkie cenowo.
Az ,Swiss, ions, nexium, mt,balkan jak ori, Genesis tez dobrze wypadal u mnie


Zmieniony przez - damianz96 w dniu 2018-03-25 22:59:42
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 161 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3809
Mysle ze padnie na ionsa albo nexium przebily wszystko cenowo jednak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94512 Napisanych postów 364465 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669198
Dobry wybor bedziesz zadowolony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium