SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12198387

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 156
z dostepem roznie wlasnie. Ale musze przyznac ze zadowolony bylem bardziej od ruskiej i od (uwaga uwaga) Polskiej. Jakies sugestie topowe firmy obecnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Andro Chem jest na topie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Co opinia to będzie co innego na topie.

Ja luty/marzec tego roku jadłem przez ok 3 tygodnie metke Genesisa blistry i petarda ale w dawce 60mg ed, Za tydzień jeszcze raz ją stestuje ale w dawce 40mg ed.

HIGH LIFE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 156
Moze ktos by sie skusil na jakas liste Mety i propa top 5 sprawdzonych firm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 686 Napisanych postów 6795 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66993
ciężko bęzie bo nie każdy ma do wszystkiego dostęp dla mnie teraz top to bioniche nie zawiodłem sie na niczym cyp, deca , combo med testowana czeka oxa

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13726 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126180
Kostek.77
Moze ktos by sie skusil na jakas liste Mety i propa top 5 sprawdzonych firm.


Mogę się skusić

Meta: alpha, shree, cyber, balkan (kolejność dowolna)

Prop: balkan, pmp, nordic, dose (kolejność dowolna)

To są pozycje osobiście próbowane, w różnych okresach czasu
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29728 Napisanych postów 63073 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 903147
metka androchem bardzo dobra i nie walona metyltestem.2 tyg temu skonczylem chrupac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 184 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1308
Meta genamed tez dziala jak nalezy 30mg ed robilo robote


Zmieniony przez - sebster w dniu 2016-04-10 14:02:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 699 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4558
firmy maja to do siebie ze jednego razu :) na poczatku robia cos dobrze a potem robia na szybko i ilosc juz nie jakosc np platinium 1 seria mety czy tury ,wina byla super a nastepne to juz jest kaszana total ,shree i alpha tak samo kiedys bylo ok teraz w srodku kujawski zero efektow
nexium i genamed wg mnie dziala jak powinno ale po zastrzykach czuje sie bol wiec tez cos tu jest nie tak:) od dzis cyber bede sprawdzał

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170978
Pyerdolisz głupoty, lecę enana ap i dziala bardzo dobrze, jak ty tylko ap z kujawskigo znasz to yebnij tym bo cie w chooya robia

Brak podpisu

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

forma lato