SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166854

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35026 Napisanych postów 89927 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940746
nie mam w tym żadnego interesu żeby robić reklame , po prostu mówie jak jest....a najlepiej to wbijcie sami i sie przekonajcie !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
lolo9008
kamil89-k2
titan enan ktos jeszcze probował go teraz?? wiem juz 1 osoba odpowiedziała ale to mało:)


Ja bije aktualnie z mixem titana. Poszła 1 lotka w udo i boli jak cholera możliwe ze poszło po nerwie zrobie 2 strzał i powiem czy bolesny a co do działania wybieram się na badania w następnym tygodniu. Mix bezbolesny 3 strzały w bark 0 bólu


cos mi sie wydaje ze zle zrobiłes inj sprawdz np w bark bo nie słyszałem zeby enan tego labu bolał ,tak jak co niektorzy nazekali na bol po inj enana z alphy ,zero dyskomfortu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
kamil89-k2
dobra sprawdze i napisze ,zobczymy czy to była reklama czy szczera opinia wypytuje bo jedni nazekaja drudzy nie i dylemat..


Kto narzeka? Ja nie widze zadnych negatywnych opinii od osob ktore bija. Titan na chwile obecna wszystko ma na bardzo wysokim poziomie. Unikalbym jedynie bulka i odpuscil cutsa, reszta srodkow extra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 484 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19307
ok dzieki:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Zawsze beda narzekac in a wszystko, nie ma toawru na ktory by nikt nie narzekal. Nawet sa tacy co powiedza, ze towar kupiony w aptece byl slaby.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 47 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4077
Ja od jutra zaczynam bic enana z Titana, a przesiadam sie na niego z aptecznej Prolki. Sam jestem ciekaw jak to bedzie. Prolo szlo 200 co 4 dni, a Titan pojdzie 250 co 3dni, wiec teoretycznie powinienem poczuc mocniej. Po kilku strzalach zdam relacje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
Aras84
Zawsze beda narzekac in a wszystko, nie ma toawru na ktory by nikt nie narzekal. Nawet sa tacy co powiedza, ze towar kupiony w aptece byl slaby.


Prawda. Wystarczy odpowiednia ilosc uzytkownikow i 100% ze znajdzie sie ktos narzekajacy.
Jesli jednak chodzi o titana niezauwazylem ze znajonych co bija zeby ktos narzekal ale wiekszosc to dosyc ogarnieci ludzie, a na opinie innych nie ma co zwracac uwagi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 423 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3290
kamil89-k2
dobra sprawdze i napisze ,zobczymy czy to była reklama czy szczera opinia wypytuje bo jedni nazekaja drudzy nie i dylemat..


Narzekaja ci co nie bili/nie brali .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
lestat1986
Aras84
Zawsze beda narzekac in a wszystko, nie ma toawru na ktory by nikt nie narzekal. Nawet sa tacy co powiedza, ze towar kupiony w aptece byl slaby.


Prawda. Wystarczy odpowiednia ilosc uzytkownikow i 100% ze znajdzie sie ktos narzekajacy.
Jesli jednak chodzi o titana niezauwazylem ze znajonych co bija zeby ktos narzekal ale wiekszosc to dosyc ogarnieci ludzie, a na opinie innych nie ma co zwracac uwagi.


j/w, znam takich co i na nowe mercedesy z salonu narzekają więc co dopiero o anabolikach mówić. Ale lab jest jak najbardziej OK.

WilczeSerce
Cypionat Shree w zestawieniu z Apha ? Poprosze o pomoc.


Ten sam dobry poziom.

kaczo
Jaki prop mam do wyboru evolution genetics balkan i galaxy


Bałkana biłem w zeszłym roku i robił.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 19103 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 120397
Ja tez narzekam na nowe Mercedesy z salonu - bo mnie na takie auto nie stac

Wino INj Shree DOBRE? igla 0,8 da rade? 50mg e2d ok 10 tygodni bedzie ok?

Na chwile obecna wbijam: Npp + Susta z Titana (Polecam) i wlasnie przechodze na Meta + Enan a po mecie Prop-Phen wszystko z Titana.

Na dniach dochodzi Gh Strongtropin 3,3iu 3On 1Off (oczywiscie w pierwszy dzien zapodam 10iu i na badania)

Dawki saa "lecznicze" a efekty super.


Zmieniony przez - Mocny275 w dniu 2015-04-15 07:36:05

HIGH LIFE

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium