SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167357

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Też słyszałem o oxe BM dobre słowo.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 26 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 585
Test Enan z Magnus pharmaceuticals bił ktos ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
omen12
Test Enan z Magnus pharmaceuticals bił ktos ??



W wieku 18lat nie powinieneś się interesować takimi tematami

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 136 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4009
Aras84
komaronson
Panowie jaki antek na chwile obecna ?? Vermodje Cyber Ap mam z czego wybierać tylko nie wiem który Lab najpewniejszy jesli o Antka chodzi ??


Z tego co masz do wyboru to chyba roznicy nie ma, jedynie pewnie kierowanie sie cena.

Akurat w uk wszystko kosztuje tyle samo jak są to nie wielkie różnice
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
to brał bym cybera

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 544 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 30881
Panowie clomid z Altimy jest okej?


Zmieniony przez - crx23 w dniu 2016-08-31 20:44:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
crx23
Panowie clomid z Altimy jest okej?




Absolutnie NIE JEST. Już przynajmniej 3 osoby miały w dopingu tematy o schrzanionym odbloku i właśnie na tym clomie. Celuj wyłącznie w aptekę

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Z clomidów clostybyryt forever czyli nasza apteka, drogo wychodzi ale na pct się nie oszczędza.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 94 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3342
crx23
Panowie clomid z Altimy jest okej?


Zmieniony przez - crx23 w dniu 2016-08-31 20:44:54


brałem, jadłem na pct odblokowałem się bez problemów

komaronson
Aras84
komaronson
Panowie jaki antek na chwile obecna ?? Vermodje Cyber Ap mam z czego wybierać tylko nie wiem który Lab najpewniejszy jesli o Antka chodzi ??


Z tego co masz do wyboru to chyba roznicy nie ma, jedynie pewnie kierowanie sie cena.

Akurat w uk wszystko kosztuje tyle samo jak są to nie wielkie różnice


cybera jadłem ale lepiej czułem vermodje w tej samej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 1910 Wiek 4 lata Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29229
vitaminaC
Jak lab B.M ?


Same dobre opinie zbiera ten lab enan kozak wyniki ksiazkowe w labie, sam bije propa i npp i kot cykl zycia tylko jak czasem nieumyslnie wbjje np 120 mg npp zamiast 100 to jucha z nosa wali. Widac ze siedzi co ma byc

Clom altimi lataja walki nie bralbym. Polska apteka dostepna jest wiec po co
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium