SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167110

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
Robert_Maklowicz
Panowie poł nocy czytałem o obecnej sytuacji na czarnym rynku steroidów i o tym jak koncerny farmaceutyczne notują same straty poprzez jak to mówicie garażowe produkcje ale widocznie nie jestem na czasie bo dawno sie tym nie interesowalem.
Za moich czasów to tylko apteka byla pmietam od czerwonych proponikum w ksztalcie rakietek, od czeskich braci reklamówka superki czy nasze rodzime produkty jak metanabol, omnadrenum i prolongatume ale zaden nie byl tak dobry jak oral-turinabol z DDR na którym niemal 200kg wyciskalem przy wadze 85kg.

Do rzeczy bardzo podoba mi sie i zbiera dobre opinie Turi-Med z Bioniche i podobno jest to firma która na zamówienie robi steroidy w warunkach sterylnych przez specjalistów w USA. Zamierzam nabyc na próbe kilka opakowan tego steroidu co pewnie nie bedzie proste wiec licze ze sprowadzenie z USA zajmie mi sporo czasu a do tego czasu redukuje na suplementach jakie wczoraj zakupiłem ale to juz nie ten temat.

Ktoś zna opinie na temat firmy Bioniche? I Turinabolu od nich?




Zmieniony przez - Robert_Maklowicz w dniu 2017-01-29 12:25:00

szukaj orginalnego BALKAN PHAMACEUTICALS
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 102 Napisanych postów 328 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 62298
lodzianin1
Asharein
Często pojawia się tu dyskusja na temat środków z Malaya. U mnie na siłowni chłopaki biorą i chwalą enana, boldenon, propa, winstrol tabl., tren ace, ten nowy mix z testa, trenu i mastera enanthan, jedynie na temat oxy negatywna opinia, ponieważ po 4 tygodniach brania 4 kg do przodu.



kilogramy do przodu nie świadczą o środku , bo na wszystkim praktyczne można masować jak i redukować


Doświadczony czlowiek w fazie redukcji.

Asharein

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 127 Napisanych postów 236 Wiek 57 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3210
Niedźwiedzio dziekuje ale juz zamówiłem te oryginalne Bioniche więc moze nastepym razem jednak kciuk za pomoc i dobra rade
1

Proszę klikać dla psiaków :)

http://www.pmiska.pl/ 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 329 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43609
Jesli to bedzie te vermo naprawde dzialajace to w ciemno bym bral,chociaz watpie ze nagle mu zostala tak dobra oxa i chce ją oddac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Nralem ture Balkan i jw. Bdb tura, na rowni z Biosira, czy odwrotnie, jak kto woli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Robert_Maklowicz

Do rzeczy bardzo podoba mi sie i zbiera dobre opinie Turi-Med z Bioniche i podobno jest to firma która na zamówienie robi steroidy w warunkach sterylnych przez specjalistów w USA

Jest to zwyklu ugl, lyknals bajke
Firmy farmaceutycznie nie notuja zadnych strat przez laby UG produkujace saa, laby istnieje nie dlatego zeby bylo taniej, tylko dlatego ze srodkami aptecznymi nie da sie zaspokoic rynku

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
miczelx
Robert_Maklowicz

Do rzeczy bardzo podoba mi sie i zbiera dobre opinie Turi-Med z Bioniche i podobno jest to firma która na zamówienie robi steroidy w warunkach sterylnych przez specjalistów w USA

Jest to zwyklu ugl, lyknals bajke



Podsumowując w jednym zdaniu. :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
Bjeorn
Biłem jakiś czas temu suste royala i dupsko bolało ze 3 dni. I tak bez zmian przez kilka tygodni. Wiele osób pisało już że soki royala są bolesne.


Działało chociaż ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 98 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2932
Działało gorzej niż 500 enana którego wbijałem wcześniej (nie royal). Więc stężenie zaniżone na bank. Nie polecam. Libido było gorsze i na treningach petarda już nie ta. Wróciłem do enana i grało jak trzeba.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10493
Ok dzięki
Widzę niektórzy pimpują royala ;)
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium