SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167308

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Wiek 24 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7394
witam panowie, jakies opinie nt susty i mety z androchemu? bo nic tutaj nie pisze konkretnego. pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 572 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17585
Ktoś chrupał Ture z Cyber Lab. ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
susta i meta androchem pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35030 Napisanych postów 89932 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940778
literaxy
witam panowie, jakies opinie nt susty i mety z androchemu? bo nic tutaj nie pisze konkretnego. pozdrawiam

dobra susta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Stolczuk
Jak titan w porownaniu do alphy? zakladajac ze cena ta sama


Tak.

wsl_...
daru25-03


Panowie na tą chwile jakiej firmy propa brać? cena jak dla mnie nie gra roli
Shree
Titan
Genamed
wszystkie beda dzialac ale osobiscie polecam shree sam go podbijalem dziala ksiazkowo


11 strzal poszedl tego propa shree 100mg e2d i z libido srednio. moze meta go troche tłumi bo bije 50mg inj ed.
meta inj dose moge polecic smialo


Titan i Shree.

Bili1976
Wino tabsy SHREE dają radę??


Tak.

Sobczak
jak na obecna chwile Galaxy? trzyma sterzenia? rok temu bilem to byla kosa pamietam, bralem npp to myslalem ze w srodku siedzi tren


Tak.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 262 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8254
Stanazolol Vip phenom pharmacy 10mg tab. w ogole dziala ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam co sadzicie o firmie alpapharm w szczególności interesuje mnie metka tej firmy alphabol słyszałem ze to under z normami farmaceutycznymi warto inwestować w ta firme
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 564 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10187
Ktoś leciał lub wie jak tren ace z Vermodje i Antka/mete? Hcg Alpha, ovigil, które brać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
achmed123
MoRDeX
packer90
MoRDeX
Panowie na tą chwile jakiej firmy propa brać? cena jak dla mnie nie gra roli

Shree
Titan
Genamed


podejrzewałem ze właśnie ta czołówka będzie ale z tego co się czyta to z Genamedu zachwalany jest ponad wszystko


Dokładnie przeszłem z propa genamed na titan i różnicy nie widze


Bralbym Genameda bije i jestem zadowolony. Podejrzewam, ze roznicy nie odczujesz, przy suscie osobiscie nie odczulem Shree/Genamed.


Bili1976
Wino tabsy SHREE dają radę??


Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam Panowie, obiło mi się dzisiaj o uszy, że Genameda już wałkują. Ktoś coś słyszał?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium