SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12166778

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
witam Wszystkich wpadlo mi w rece troche rzeczy z swiss remedies i zamierzam z nich zrobic nastepny cykl.Pytanko czy ktos stosowal cos z tej firmy i jakie efekty ?warto brac?bo jak cos to zamiast tego moge miec alphe, balkan, gep, lub primusa.Powiem ze opakowanie swissa itd dosc solidnie zrobione ale wiadomo to nie wyznacznik czy bedzie dobrze klepac.Jezeli ktos stosowal prosze o jakies info z gory dzieki

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94508 Napisanych postów 364456 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669174
Masz dobry wybor jesli chodzi o firmy
Swiss dobrze rowniez dziala
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Wiek 44 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1318
ok dzieki ktos jeszcze cos sie wypowie?

dexter

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Nic dodać nic ująć. Może tylko to, że na GEPa psioczyli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
michal1407
miałem miec enan i deka z Alchemia Pharma PRO,niestety na dzien dzisiejszy braki u dila
ma tylko z Androchemu stosował ktos warto czy szukac czegośc innego



Zmieniony przez - michal1407 w dniu 2017-11-18 09:48:28

To się ciesz, że zabrakło. Bierz Andro i tyle.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
dexter79
witam Wszystkich wpadlo mi w rece troche rzeczy z swiss remedies i zamierzam z nich zrobic nastepny cykl.Pytanko czy ktos stosowal cos z tej firmy i jakie efekty ?warto brac?bo jak cos to zamiast tego moge miec alphe, balkan, gep, lub primusa.Powiem ze opakowanie swissa itd dosc solidnie zrobione ale wiadomo to nie wyznacznik czy bedzie dobrze klepac.Jezeli ktos stosowal prosze o jakies info z gory dzieki


Będzie klepac swiss
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 2328 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41517
Tren enan- genamed czy nexium? Ew.mam też opcje swiss, malay i vermodie choć do tego ostatniego coś nie mam zaufania a swiss i malay droższe ale jak warto to wezmę. Ktoś obecnie stosuje trena z którejś z tych firm?

chodzi o to zeby byc ogromnym jak zwierz!chudzi moga isc na ryby!
wchodzisz na silke zakladasz na sztange 200 i cala silownia sika w majty i kazdy chce byc taki dzik jak ty!

Chcesz wyglądać jak kurczak- jedz kurczaka
Chcesz wyglądać jak byk- jedz wołowine
Chcesz wyglądać jak koń- jedz wołowinę z tesco

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenol 100 mlaya ?? w badaniach wyszlo ze jest tam 80mg trenu nie wiem jak konkurencyjne laby ze stezeniami mysle ze jak na 100mg deklarowanego 80mg faktycznego to dobry wynik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 116 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3303
darioman7
Tren enan- genamed czy nexium? Ew.mam też opcje swiss, malay i vermodie choć do tego ostatniego coś nie mam zaufania a swiss i malay droższe ale jak warto to wezmę. Ktoś obecnie stosuje trena z którejś z tych firm?


Swiss tren warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
BigYorkie1488
Trenol 100 mlaya ?? w badaniach wyszlo ze jest tam 80mg trenu nie wiem jak konkurencyjne laby ze stezeniami mysle ze jak na 100mg deklarowanego 80mg faktycznego to dobry wynik



To co ja brałem zawsze z MT działało dobrze.

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium