SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12167492

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nuras
Możecie mi dać linka do tego ment albo całą nazwę napisać? Które firmy to klepia?

https://www.sfd.pl/Trestolone_acetate__słyszał_ktoś_-t1007475-s2.html


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2016-10-09 13:25:30
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
grekar9
Kiedy wchodzisz na tresta?


U mnie pozno bo dopiero maj/czerwiec

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
janekkoxx
czyli Genesis klepie jak trzeba z tego co piszecie. dzieki za opinie o tym trenie. interesowal mnie. zaraz domowie i polece test E i tren E i mete na koniec, dobrze mnie odblokowuje. z tym ze testy mam z niepewnego zrodla, po 15amp z Alpha pharma, Galenika i Testoviron Bayer. wymieszac czy zaczac pojedynczo laby i wyczuc a pozniej dorzucic tren i domowic testa z labu ktory kopie.



Zmieniony przez - janekkoxx w dniu 2016-10-09 01:53:25



Bij po kolei testa, będziesz wiedział co dostałeś z każdej marki.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
cypionat genesis wypróbowany tren ace też dobrze śmiga , moim zdaniem , najlepsza opcja biorąc pod uwagę cena jakość, ja cypio genesisa lepiej czułem niż alphę i cybera na równi z apexem który u nas jest na czarnym rynku w kosmicznych cenach, lab mało pimpowany lub wcale na forach internetowych.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1689
Witam. Testował ktoś cos ufc pharma? Jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364474 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669220
martinos
Witam. Testował ktoś cos ufc pharma? Jakieś opinie?


z pierwszego wypustu testy i tren ace działały dobrze bo u mnie małolaci wbijali
jak drugi wypust teraz nie wiem
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 171 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3425
Slyszal ktos, ze bioniche podobno wypuscilo towar w ampulkach? To prawda?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 33 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1689
Bo nieewiadomo w co celować żeby się nie wtopić.
Mam dostęp do nexium tu piszecie że jest dobry na fb pisza ze syf ze tylko ból po tym nic więcej.
Do genesis ampy tez opinie zróżnicowane.
No i teraz mam propozycję na te ufc. Narazie złych opini nie czytałem.
Wiem ze dużo w tym pimpu i antypimpu ale wtedy całkiem człowiek się gubi. Pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2352 Napisanych postów 23627 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 202668
Jesli chodzi o Genesis w ampach to enan/cyp, tren a i meta dzialaja b.dobrze...inj bezbolesne...na grupach fb to pelno dilow tak samo jak tu wiec wiesz ....na pewno nie bierz npp z Genesis...nexium cypio tez omijaj...jak reszta nie wiem

Ufc na początku bylo warto teraz bym sie nie skusil


Zmieniony przez - Lasix w dniu 2016-10-09 22:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
dandi88
Slyszal ktos, ze bioniche podobno wypuscilo towar w ampulkach? To prawda?


Prawda
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

antek deka susta

Następny temat

Meta+enan+ co jeszcze moge dodac?

WHEY premium